Vaginální tablety a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 22:39
Vaginální tablety a menstruace

Ahoj, včera jsem byla u lékaře s tím, že mám mykózu. Předepsal mi vaginální tablety a krém s tím, že věděl o menstruaci, která měla přijít. Sám mi řekl, že to vidí, že menstruace přijde pravděpodobně zítra (tedy dnes). U vaginálních tablet mi řekl, že mi to uleví a mám je užívat, ale krém mám použít až po menstruaci. Tak jsem trošku zmatená, protože mám za to, že vaginální tablety se během menstruace nezavádí, ne? Byla tady nějaká jazyková bariéra, jsem v cizině, mluvili jsme anlicky a nejsem si jistá, jestli jsem to teda dobře pochopila. Tablety se jmenují Biofanal, v čechách jsem se s nimi nesetkala. Poradíte, jestli tedy užívat? Není tu někdo, kdo má zkušenost?? děkuju

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9480 příspěvků 20.03.18 22:43

No já nevím ale já je vždy brala až po menstruaci a i doktor mi to říkal tak nevím :think:

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 20.03.18 22:51

Zacni po menstruaci:)

beruska9
Extra třída :D 10261 příspěvků 20.03.18 23:11

Rekla bych po, nevidim moc smysl je zavadet, kdyz je krev bude stejne vyplavovat.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 21.03.18 00:42

Nebylo to třeba obráceně? Že by se krém namazal třeba po osprchování, že uleví a tablety až po menstruaci. To by mi přišlo víc praděpodobný.

Leila2016
Povídálka 39 příspěvků 21.03.18 05:15

No já brala tablety a pak i globule a menstruace nehrála roli. Nevadilo to ničemu.

radkka
Generální žvanilka 20020 příspěvků 21.03.18 05:47

Brala bych po menstruaci a řekla bych, že to bylo spíš naopak, ne? Krém klidně teď, ale dovnitř až po menstruaci.
Mně se teda stalo, že slabší mykoza odešla s menstruací sama, takže já tohle vždy řeším až po.

Anonymní  21.03.18 15:02

No ten krém je s aplikátorem a dává se dovnitř, takže naopak to nemyslel. Dát si tam krém by byla ještě větší blbost než si tam dát tablety :D Začnu teda po menstruaci, snad to bude v pohodě ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Dalibor Janda: V ČT panují závistivé vztahy. Nezajímá je česká tvorba!

Zdá se, že Dalibor Janda je dalším z řady umělců, kterým začala vadit Česká... číst dále >

Finalistky Miss Czech Republic se svlékly do plavek. Která získá titul?

Zatímco Česká Miss svou vítězku zná a Lea Šteflíčková se již několik týdnů... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama