Reklama

Vaginální tablety a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 22:39
Vaginální tablety a menstruace

Ahoj, včera jsem byla u lékaře s tím, že mám mykózu. Předepsal mi vaginální tablety a krém s tím, že věděl o menstruaci, která měla přijít. Sám mi řekl, že to vidí, že menstruace přijde pravděpodobně zítra (tedy dnes). U vaginálních tablet mi řekl, že mi to uleví a mám je užívat, ale krém mám použít až po menstruaci. Tak jsem trošku zmatená, protože mám za to, že vaginální tablety se během menstruace nezavádí, ne? Byla tady nějaká jazyková bariéra, jsem v cizině, mluvili jsme anlicky a nejsem si jistá, jestli jsem to teda dobře pochopila. Tablety se jmenují Biofanal, v čechách jsem se s nimi nesetkala. Poradíte, jestli tedy užívat? Není tu někdo, kdo má zkušenost?? děkuju

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.03.18 22:43

No já nevím ale já je vždy brala až po menstruaci a i doktor mi to říkal tak nevím :think:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 20.03.18 22:51

Zacni po menstruaci:)

beruska9
Extra třída :D 10625 příspěvků 20.03.18 23:11

Rekla bych po, nevidim moc smysl je zavadet, kdyz je krev bude stejne vyplavovat.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 21.03.18 00:42

Nebylo to třeba obráceně? Že by se krém namazal třeba po osprchování, že uleví a tablety až po menstruaci. To by mi přišlo víc praděpodobný.

Leila2016
Povídálka 39 příspěvků 21.03.18 05:15

No já brala tablety a pak i globule a menstruace nehrála roli. Nevadilo to ničemu.

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 21.03.18 05:47

Brala bych po menstruaci a řekla bych, že to bylo spíš naopak, ne? Krém klidně teď, ale dovnitř až po menstruaci.
Mně se teda stalo, že slabší mykoza odešla s menstruací sama, takže já tohle vždy řeším až po.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 15:02

No ten krém je s aplikátorem a dává se dovnitř, takže naopak to nemyslel. Dát si tam krém by byla ještě větší blbost než si tam dát tablety :D Začnu teda po menstruaci, snad to bude v pohodě ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >