Po 9 dnech znovu MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbis
Stálice 55 příspěvků 20.03.18 16:19
Po 9 dnech znovu MS?

Ahoj holky. Máte některá zkušenost, že ze stresu jste dostaly menstruaci dřív? Ze stresu fakt velkyho? Já ji dostala o týden dřív měla cca 4 dny a slabší než jindy a po 9 dnech zase zacla špinit a dnes je fakt silná a i takové kusy ze mne padají.

Reklama

Reakce:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 20.03.18 16:26

Možná to předchozí bylo nidační krvácení a teď máš možná skutečnou menstruaci. :?

Barus007
Stálice 77 příspěvků 20.03.18 16:28

Hehee tak takhle u mě začalo těhotenství :D Menstruace o pár dní dřív, dva dny normál pak nic, tak se se divila, za týden znovu tentokrát na tři dny a dost silná, pak mě začaly bolet prsa a byl to 6. týden :D Taky sem to sváděla nejdřív stresu, v práci sme řešili průser za průserem…

barbis
Stálice 55 příspěvků 20.03.18 16:37
@Martina D. píše:
Možná to předchozí bylo nidační krvácení a teď máš možná skutečnou menstruaci. :?

No měla jsem krvácení jako takový ale o malinko slabší. Pak zas 9 dni klid. Potom spineni a pak nástup ms a dnes ty krevní srazeniny. Chlap me po 15 ti letech opustil a ja nejedla, nepila a večer pila jen víno. Vím blbý, ale tělu neporucis

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 20.03.18 16:46
@barbis píše:
No měla jsem krvácení jako takový ale o malinko slabší. Pak zas 9 dni klid. Potom spineni a pak nástup ms a dnes ty krevní srazeniny. Chlap me po 15 ti letech opustil a ja nejedla, nepila a večer pila jen víno. Vím blbý, ale tělu neporucis

Nepij na žal, bude to jen horší, najdi si lepší zábavu. :kytka: A udělej si pro jistotu těhotenský test.

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 20.03.18 19:05

Mě se to stalo, měla jsem dvě menstruace v jednom měsíci, druhá se mi rozjela asi po 10 dnech po první, taky jsem to přičítala nadměrnému stresu.

barbis
Stálice 55 příspěvků 20.03.18 19:15
@AppleC píše:
Mě se to stalo, měla jsem dvě menstruace v jednom měsíci, druhá se mi rozjela asi po 10 dnech po první, taky jsem to přičítala nadměrnému stresu.

Přesně, asi po 10 dnech. Dneska teda úplně kusy, jak uz jsem psala výše. I jsem zhubla asi 6 kg

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama