Rozpínání dělohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliska1442
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 09:20
Rozpínání dělohy

Dobrý den dámy, stalo se vám některé že vam dr v těhotenství řekla že se vám příliš roztahuje děloha? Má někdo zkušenost že by se mohlo druhé miminko schovávat za prvním? :) díky za odpověď

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 16.03.18 09:45

Mně našli druhé miminko až při screeningu… Předtím jsem byla kvůli potížím na ultrazvuku 3× a nic a to jsem byla i v nemocnici, kde mají fakt hustej super ultrazvuk :nevim: :mrgreen:

Eliska1442
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 13:32

Moje nervy ???? já už byla Dvakrát paní doktorka říkala že druhý srdíčko nikde nevidí ale to se Tedy může ještě změnit na screening jdu až za měsíc a něco

Eliska1442
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 13:32

:D :D *

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama