Jde zastavit menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:11
Zastavení menstruace??

Ahoj holky jdu na vás s blbým dotazem. Od 28.2. Mám menstruaci nasadila sem antikoncepci Bonissa. Do teď krvácím včera na gyndě mi k tomu dr napsal Utrogestan. Jenže já bych potřebovala abych o víkendu menses neměla a přeci jen už mi tak dlouhá menstruace vadí. Dokáže se to nějak zastavit? Předem děkuji za každou radu.

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.03.18 12:21

@Kikina201015 noretisteron, nic víc mi nepomohlo..

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:23

@martina.se a to je bez předpisu?

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 15.03.18 12:27

@Kikina201015 dle mě nelze…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.03.18 12:28

@Kikina201015 nee, mi ho napsal přímo dr.. po nasazení HA jsem měla ms téměř půl roku v kuse :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >