Jde zastavit menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 65 příspěvků 15.03.18 12:11
Zastavení menstruace??

Ahoj holky jdu na vás s blbým dotazem. Od 28.2. Mám menstruaci nasadila sem antikoncepci Bonissa. Do teď krvácím včera na gyndě mi k tomu dr napsal Utrogestan. Jenže já bych potřebovala abych o víkendu menses neměla a přeci jen už mi tak dlouhá menstruace vadí. Dokáže se to nějak zastavit? Předem děkuji za každou radu.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.03.18 12:21

@Kikina201015 noretisteron, nic víc mi nepomohlo..

Kikina201015
Stálice 65 příspěvků 15.03.18 12:23

@martina.se a to je bez předpisu?

mumisek79
Extra třída :D 12014 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:27

@Kikina201015 dle mě nelze…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.03.18 12:28

@Kikina201015 nee, mi ho napsal přímo dr.. po nasazení HA jsem měla ms téměř půl roku v kuse :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama