Jde zastavit menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 61 příspěvků 15.03.18 12:11
Zastavení menstruace??

Ahoj holky jdu na vás s blbým dotazem. Od 28.2. Mám menstruaci nasadila sem antikoncepci Bonissa. Do teď krvácím včera na gyndě mi k tomu dr napsal Utrogestan. Jenže já bych potřebovala abych o víkendu menses neměla a přeci jen už mi tak dlouhá menstruace vadí. Dokáže se to nějak zastavit? Předem děkuji za každou radu.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 12:21

@Kikina201015 noretisteron, nic víc mi nepomohlo..

Kikina201015
Stálice 61 příspěvků 15.03.18 12:23

@martina.se a to je bez předpisu?

mumisek79
Extra třída :D 11989 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:27

@Kikina201015 dle mě nelze…

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 12:28

@Kikina201015 nee, mi ho napsal přímo dr.. po nasazení HA jsem měla ms téměř půl roku v kuse :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama