Menstruace o 10 dní dřív?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.03.18 15:04
Menstruace o 10 dni dřív?

Ahoj holky. Jdu si k vam pro radu. Menstruaci mam pravidelnou, tudíž by mela dorazit za 11 dni.. dnes jsme spolu s přítelem spali, udělal se do me. Akorát jsem potom zjistila, že slabe krvácím. Nikdy se mi to nestalo, tak jsem trochu zmatena. HA neberu. Od čtvrtka jsem doma s anginou, tak me tak napadlo, jestli to není tim. Ted nevím jestli teda za 11 dni menstruace dorazi nebo ne.. stejne jaka je možnost těhotenství?
Je mi jasne, že nemůžete vědět příčinu, ale tak ptám se, jestli se někomu něco podobného nestalo.. Dekuji

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4752 příspěvků 10.03.18 15:30

Spala si s chlapem a udělal se do tebe, ano, můžeš být těhotná. :zed:

Anonymní  10.03.18 15:35

@lachtanice86
Me jde o to jestli je toto brane jako menstruace, jinak bych se nestresovala. Ale tim, že je to dřív tak ve stresu jsem.

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 10.03.18 15:35

A jsi si jistá, že je to menstruace? :lol: Předem gratuluju :jazyk:

lachtanice86
Závislačka 4752 příspěvků 10.03.18 15:36
@Anonymní píše:
@lachtanice86
Me jde o to jestli je toto brane jako menstruace, jinak bych se nestresovala. Ale tim, že je to dřív tak ve stresu jsem.

A krvacis jako při menstruaci nebo to bylo jen chvilkové?

lachtanice86
Závislačka 4752 příspěvků 10.03.18 15:36
@Tableta píše:
A jsi si jistá, že je to menstruace? :lol: Předem gratuluju :jazyk:

Asi tak :lol:

P4ja
Závislačka 3722 příspěvků 10.03.18 15:40

Tak tě mohl škrábnout nebo poranit.

Anonymní  10.03.18 15:41

@Tableta
Právě proto se ptám.. nevěděla jsem přesně den, kdy to mám dostat, tak jsem to vzala, ze jsem to Teda dostala rano, a pak jsem si spočítala na kdy to vychází.. takže vůbec nechápu…

Anonymní  10.03.18 15:57

@lachtanice86 to ani ne. Když jdu na WC, tak par kapek, pár kapek i na toaletním papíře a pak zase nic..

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 10.03.18 16:05

Pokud to od zjištění do 2 dnů nezmizí, objednej se ke gynekologovi.

Anonymní  10.03.18 16:09

@Tableta a co by to tedy mohli byt?:/

Tableta
Závislačka 3443 příspěvků 10.03.18 16:13
@Anonymní píše:

Myslela jsem, že ovulační krvácení. Ale to by PRAVDĚPODOBNĚ nekapalo do záchodu. Taky by vlivem ovulace mohl být spodek překrvenej a při sexu to mohl partner nějak podráždit… :think:

P4ja
Závislačka 3722 příspěvků 10.03.18 16:14
@Anonymní píše:

No kdyby to tady některá z nás takhle poznala po písmenkách, tak už by na tom vydělávala tisíce. :)

Anonymní  10.03.18 16:17

@Tableta
Aha, Děkuji:)
Takže stejne musím čekat že :/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama