Reklama

Velké a male prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nevimsirady12
Nováček 9 příspěvků 07.03.18 23:06
Velké a male prso

Předem se omlouvám jestli to sem nepatří.
Jsem zoufala mam jedno velke prso a druhy male a jde to hodne videt :( :) myslíte že AZ přestanu kojit ze se to nějak srovná.? :,( :)

Reklama

Reakce:

bigl
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 07.03.18 23:12

A to se ti stalo až teď po porodu, jak kojíš? Nekojíš třeba z toho jednoho víc, že by se ti víc nalévalo mlékem?

Petruna21
Echt Kelišová 9840 příspěvků 07.03.18 23:16

Já nekojim a taky mám jedno menší a myslím si že je to normální :)

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 07.03.18 23:24
@Nevimsirady12 píše:
Jsem zoufala mam jedno velke prso a druhy male a jde to hodne videt :( :) myslíte že AZ přestanu kojit ze se to nějak srovná.? :,( :)

Uplne normalne to je to tym ze z jednoho je upito a z druheho min. Kdyz jsem sla na prochazku mela jsem C a jak sem se vracela D. Rychle dite vzbudit a kojit. Vsechno tvrde z jedno pila a druhe odsahacka. Nebo chvilku pila z praveho a pak z leveho.

Russet
Extra třída :D 10245 příspěvků 07.03.18 23:34
@Nevimsirady12 píše:
Jsem zoufala mam jedno velke prso a druhy male a jde to hodne videt :( :) myslíte že AZ přestanu kojit ze se to nějak srovná.? :,( :)

Dokud kojíš, neřeš. Mělo by se to vrátit do normálu. Jinak ale úplně stejnoměrný nikdo není.

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 08.03.18 00:27

Az prestanes kojit, budes rada, kdyz budes mit nejaka prsa :mrgreen:
Ne si delam srandu, mela jsem to stejne…uz v tehotenstvi mi jedno narostlo vic a zustalo to tak az do konce kojeni.

Efkaaa
Kecalka 262 příspěvků 08.03.18 06:21

@Nevimsirady12
Já kojila 15 měsíců jen z jednoho prsa, takže rozdíl maximální…
Po skončení kojení se vše srovnalo, jak to bylo dříve… Tedy nesrovnalo, je to všechno vypitý, volnější a níž… :mrgreen:
Ale velikostně jsem se i já dokázala zpátky srovnat… :palec:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 08.03.18 06:59

Ja mam cely zivot jedno o cislo mensi. Smirila jsem se a tim.. Na plastiku nejdu a ani po kojeni se mi to nesrovnalo. Ale to mi tam zustaly suseny svestky misto prsou, tak to neni tak videt :mrgreen:

Káťa19
Kelišová 6714 příspěvků 37 inzerátů 08.03.18 08:13

Kojim uz dlouho, 20m a je to normalni. Mas proste v jednom vetsi mlecnou zlazu a tvori se i vice mleka. Melo by se to pak vratit do normalu ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama