Oddálení MS ve 14 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teresax03
Nováček 2 příspěvky 07.03.18 06:54
Oddálení MS - dívka

Ahoj, očekávám, že jste s tímto tématem zkušené, proto prosím o radu - V červenci jedeme se školou 3 dny na vodu. Je mi teprve 14 let, mám nepravidelnou MS a bojím se, že je riziko, že tam právě MS dostanu. Nemáte nějaké tipy, jak přírodně a preventivně předejít (oddálit) MS? Hormony samozřejmě neberu, ale četla jsem, že pomáhá vitamin C.
Jaký máte názor?
Děkuji a hezký den :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 6372 příspěvků 29 inzerátů 07.03.18 07:04

To asi na 100% fungovat nebude. Pokud máš už gynekologa, zajdi několik dní před odjezdem za ním, injekčně to oddálit lze

Teresax03
Nováček 2 příspěvky 07.03.18 07:18
@pannda píše:
To asi na 100% fungovat nebude. Pokud máš už gynekologa, zajdi několik dní před odjezdem za ním, injekčně to oddálit lze

Gynekologa nemám, ale právě řeším, že injekce může být zbytečná, když to nedostanu, jak mám tu nepravidelnou MS :(

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 07.03.18 07:25

Me citron teda pomahal. Dokazala jsem to oddalit klidne o tri dny. Taky jswm mela vzdy pravidelnou. Par dni pred ocekavanou ms jswm pila vodu s hoodne citronem. Chapu ze na vode je to dost vopruz. Sama jsem jednou byla a resit hygienu je nekdy nadlickej vykon :pocitac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama