Oddálení MS ve 14 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teresax03
Nováček 2 příspěvky 07.03.18 06:54
Oddálení MS - dívka

Ahoj, očekávám, že jste s tímto tématem zkušené, proto prosím o radu - V červenci jedeme se školou 3 dny na vodu. Je mi teprve 14 let, mám nepravidelnou MS a bojím se, že je riziko, že tam právě MS dostanu. Nemáte nějaké tipy, jak přírodně a preventivně předejít (oddálit) MS? Hormony samozřejmě neberu, ale četla jsem, že pomáhá vitamin C.
Jaký máte názor?
Děkuji a hezký den :)

Reakce:

pannda
Kelišová 6582 příspěvků 35 inzerátů 07.03.18 07:04

To asi na 100% fungovat nebude. Pokud máš už gynekologa, zajdi několik dní před odjezdem za ním, injekčně to oddálit lze

Teresax03
Nováček 2 příspěvky 07.03.18 07:18
@pannda píše:
To asi na 100% fungovat nebude. Pokud máš už gynekologa, zajdi několik dní před odjezdem za ním, injekčně to oddálit lze

Gynekologa nemám, ale právě řeším, že injekce může být zbytečná, když to nedostanu, jak mám tu nepravidelnou MS :(

hapolda
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 07.03.18 07:25

Me citron teda pomahal. Dokazala jsem to oddalit klidne o tri dny. Taky jswm mela vzdy pravidelnou. Par dni pred ocekavanou ms jswm pila vodu s hoodne citronem. Chapu ze na vode je to dost vopruz. Sama jsem jednou byla a resit hygienu je nekdy nadlickej vykon :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >