Reklama

Divná menstruace - dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisaK1999
Povídálka 41 příspěvků 04.03.18 14:11
Divná menstruace - dříve

Ahoj.
Původně mám mít menstruaci až 8.3. (mám celkem nepravidelnou MS), od pátka jsem měla hnědý výtok a včera jsem začala krvácet, ne moc, jako obvykle. Dnes už to slábne. Neměla jsem ani nemám žádné bolesti v podbřišku jako mívám běžně u MS. Nemáte někdo zkušenost? Mám obavy.
Děkuju všem za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Fredddyyy
Stálice 75 příspěvků 04.03.18 14:44

Nejsi v tom?

MisaK1999
Povídálka 41 příspěvků 04.03.18 15:27

@Fredddyyy To bych asi vyloučila.

MisaK1999
Povídálka 41 příspěvků 04.03.18 15:38

Styk jsem měla naposledy 21.2. To by bylo na jakýkoliv příznaky brzo ne? Nebo už můžu zkusit testnout?

KKatka23
Echt Kelišová 7967 příspěvků 04.03.18 16:09

Mě třeba přišla MS o týden dřív při anovulačním cyklu (ale já teda poznám ovulaci na sobě). v dalším cyklu pak ovulace normálně proběhla :nevim: ale jestli to máte nepravdielné, tak to nemusí být nic divného asi :nevim:

MisaK1999
Povídálka 41 příspěvků 04.03.18 16:12

Ovulaci už na sobě taky poznám podle hlenu apod. Tentokrát ale žádný nebyl. Jsem z toho celkově zmatená a nevim, jestli mám plašit nebo je to zbytečný.

KKatka23
Echt Kelišová 7967 příspěvků 04.03.18 16:20

@MisaK1999 tak jste měla možná anovulační cyklus - teď vám to přijde buď jako obvykle ta ovulace anebo divně. My takto po ms měli nechráněný styk, protože ovulaci mívám až ke konci cyklu a v noci mě pak začlo bolet břicho - u mě znak, že je ovulace. No za dva týdny jsem dělaal test bez ohledu na ms a byl tam dvě čárky. :nevim: tak jestli to na sobě poznáte nebo měříte teplotu, tak tento cyklus to může být možná nevyzpytatelné, nevím, ejstli se snažíte o mimčo nebo naopak těhotenství není žádoucí - tak bacha :) plašit je určitě zbytečný, anovulační cykly jsou čas od času úplně běžná věc :)

MisaK1999
Povídálka 41 příspěvků 04.03.18 16:33

Tak těhotenství by se ted zrovna nehodilo… Spíš mě to vždycky vyděsí… Budu doufat, že to bude v pořádku a normální MS dorazí. Děkuju ♥

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 18:17

Dobrý den, než půjdu k odborníkovi chtěla jsem se zeptat. Mám nepravidelnou menstruaci. Menstruaci chystám cca. Po dvou měsících a když to dostanu tak to ani neni krvácení spis spineni a trvá to cca. 14 dni. Mám strach abych neměla problém pak otěhotnět. Nebo byt vůbec plodná. Mate s tím někdo zkušenost?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama