Pálení pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maky21
Povídálka 20 příspěvků 03.03.18 11:21
Pálení pochvy

Dobrý den, mám takový problém.
Už týden nemůžu s přítelem mít pohlavní styk, protože vzdy ke konci a po něm mě pálí a bolí strašně moc pochva. Když jsem šla vždy později po pohlavním styku na záchod, strašně mě to palelo. Nikdy jsem takové problemy neměla. Byla jsem s tím u praktického lékaře a dala jsem mu moč aby mi zjistil, jestli mám zánět močáku. Výsledky přišli za 4 dny, nic v tom nebylo podle něj jsem zdravá. Ráda bych sla ke gynekologovi, ale ten má dovolenou, takže musím čekat. Takže vubec nevím co mám dělat. Zažil jste to někdo? Budu ráda za každou radu.
Přeji hezký den. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 03.03.18 11:25

Podle mě máš kvasinkovou infekci jak blázen. V lékárně si na to můžeš koupit volně dostupné léky. Doporučím clotrimazol, candibene, nebo canesten. Vše se dělá v čípkách. A doplnila bych to ještě lactobacily. Omez sladké a brzy bude lépe. :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 03.03.18 11:26

I s kondomem? Pálí tě jako vevnitř, nebo venku?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 03.03.18 11:28

Jo a ještě určitě musíš přeléčit partnera. Tomu kup mastičku jednoho z těch přípravků co jsem psala. Ať se maže 2× denně po dobu 7 dní.

Maky21
Povídálka 20 příspěvků 03.03.18 11:33
@pikola píše:
I s kondomem? Pálí tě jako vevnitř, nebo venku?

@pikola
Bez kondomu, používám antikoncepci regulon

Maky21
Povídálka 20 příspěvků 03.03.18 11:34
@Zara.Ray píše:
Jo a ještě určitě musíš přeléčit partnera. Tomu kup mastičku jednoho z těch přípravků co jsem psala. Ať se maže 2× denně po dobu 7 dní.

Děkuju Ti moc. :))

PeknyVlasy
Kecalka 214 příspěvků 03.03.18 12:15

Ahoj, pravděpodobně kvasinky. Můžeš si koupit gyno pevaryl 3 globule a krém na partnera. Rozhodně neměj pohlavní styk!!!

Také mi pomohl Canesten určten na intimní místa - dávkovačem se zavede do pochvy.

Obojí dávej na noc, vytéká to ven. Zánět močáku je fakt něco jiného. Já už s kvasinkami k dokrotu nechodím, prostě použiju jeden z těch léků a za pár dní pohoda. Děje se mi to když beru antibiotika.

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 03.03.18 12:41

Za me nejlepsi tetraborico globule. Uleva hned po jedne davce. A vic jich pouzit uz nemusim. Obnovuji i ph.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 03.03.18 13:00

@Verun83 boraxove globule spíš " vyplachuji" vše. Ty špatné i ty dobré bakterie. Tak mi to bylo řečeno. A u těch globulí je hlavně důležité vybrat všech 10. Po jedné se mi to nikdy teda nespravilo. :lol:

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 03.03.18 13:03
@Zara.Ray píše:
@Verun83 boraxove globule spíš " vyplachuji" vše. Ty špatné i ty dobré bakterie. Tak mi to bylo řečeno. A u těch globulí je hlavně důležité vybrat všech 10. Po jedné se mi to nikdy teda nespravilo. :lol:

Aha, ze tam pisou, ze obnovuji ph.
Zrovna vcera jsem je pouzila a dnes uz mam klid.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 03.03.18 13:05

@Verun83 no co vím tak je to spíš desinfekce :) a můžou je i těhotné :)

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 03.03.18 13:08
@Zara.Ray píše:
@Verun83 no co vím tak je to spíš desinfekce :) a můžou je i těhotné :)

Z letaku:
Přípravek se používá k léčbě onemocnění pochvy vyvolaných přemnožením kvasinek rodu Candida. Léčivá látka přípravku je mírné lokální antiseptikum, které ovlivňuje pH v pochvě a tím umožňuje obnovení přirozené poševní mikroflóry. Bez porady s lékařem mohou přípravek užívat ženy a dívky od 16 let.
Hlavními příznaky kvasinkové infekce pochvy jsou:
zarudnutí a pocity pálení a svědění v oblasti pochvy a vulvy
zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy
výtok z pochvy (bílý, bez zápachu, hrudkovitý, konzistencí připomíná tvaroh)

Petule030
Kelišová 5756 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 13:19

@Maky21 Volně prodejných léků je hromada. Ale z vlastní zkušenosti je lepší léčit se déle než 3 dny. Sice to trvá, ale je to důkladnější léčba. Já doporučuji koupit Clotrimazol 6 tablet a mast, kterou se můžeš mazat zvenčí. Taky by se s ní měl mazat přítel. A po dobu léčby nemít pohlavní styk. Gynekolog ti stejně nejspíš předepíše tohle, výše zmíněné tetraborico globule nebo něco podobného. Účinnější léky předepisují až po opakovaných problémech.

Maky21
Povídálka 20 příspěvků 03.03.18 13:46
@Petule030 píše:
@Maky21 Volně prodejných léků je hromada. Ale z vlastní zkušenosti je lepší léčit se déle než 3 dny. Sice to trvá, ale je to důkladnější léčba. Já doporučuji koupit Clotrimazol 6 tablet a mast, kterou se můžeš mazat zvenčí. Taky by se s ní měl mazat přítel. A po dobu léčby nemít pohlavní styk. Gynekolog ti stejně nejspíš předepíše tohle, výše zmíněné tetraborico globule nebo něco podobného. Účinnější léky předepisují až po opakovaných problémech.

A co si mám koupit na bolest bricha, protože mě od toho i bolí břicho.

Petule030
Kelišová 5756 příspěvků 1 inzerát 03.03.18 13:50
@Maky21 píše:
A co si mám koupit na bolest bricha, protože mě od toho i bolí břicho.

8o Tak jinak, po víkendu bude mít tvůj gynekolog po dovolené? Určitě za ním zajdi, příp. musí mít nějakého zastupujícího lékaře. Jestli máš i bolesti podbříšku, bylo by lepší, kdyby tě viděl lékař a udělal ultrazvuk.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >