Reklama

Změna cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

minimarshmallow
Povídálka 23 příspěvků 01.03.18 17:59
Změna cyklu

Ahoj, rada bych se s vama o necem podelila.
Mam kluka, uz neco pres rok. V lednu jsem slouzila a sperma mi stekla mezi nohy, kdyz jsem klecela. Sla jsem se hned osprchovat. Myslite si ze se tim proudem sprchy dostalo nejak do pochvy? Potom jsem se bala ze jsem tehotna a ms se mi opozdilo asi o 5 dni. Normalni cyklus mam 28 dni. Kdyz jsem to dostala tak ms trvalo nejak dlouho asi 4 dny + tak 2 dny spineni (normalne mam ms tak 5 dni a spinim nejak 4 dny). Pred tydnem jsem to mela dostat. Mam aplikaci na mobilu, je to takovej kalendar, mam tam nastaveny cyklus na 28 dni. Pred par dnama jsem si to zmenila na cyklus 33 dni. Je treba nejak mozne, kdyz jsem furt tak nejak ve vyvinu, ze by se mi cyklus mohl zmenit? Par dni kdyz jsem to mela pred tydnem dostat, jsem mela bily hodne hlenity vytok a ted posledni dobou mam furt jen takovy nazloutly. Nic me neboli ani nesvedi. Dneska jsem byla nejaka dost citliva na pachy. Kazdy den si davam parfem a dneska mi stasne smrdel, citila jsem pachy dost vyrazne, ktere normalne nevnimam. Nevite co se :nevim: mnou?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 01.03.18 18:00

@minimarshmallow Moc čteš diskuze na netu a málo používáš svůj vlastní rozum.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 01.03.18 18:06

@minimarshmallow takže jsi to dostala? nebo nedostala? Zkusila jsi těhotenský test? Antikoncepci používáte?

minimarshmallow
Povídálka 23 příspěvků 01.03.18 18:13

@lleennttiillkkaa minuly tyden v patek jsem to mela dostat, tak jsem si to v ty aplikaci upravikla na cyklus 33 a mam jakoby den spozdeni. Ale ja nevim jestli se mi zmenil. Tehot. test jsem nezkousela a vzdycky pouzivane kondom a nikdy naprasknul.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 01.03.18 18:18

@minimarshmallow zkus test ;)

minimarshmallow
Povídálka 23 příspěvků 01.03.18 18:21

@Kukacka123 ja uz o tom premyslim.. ale fakt se bojim aby tam nebyli 2 carky :D takze se tomu tak vyhybam :D

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 01.03.18 18:22

@minimarshmallow Tak když používáte kondom a byl v pořádku, tak kde by se vzaly?

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 01.03.18 18:28

@minimarshmallow jakože ti sperma steklo z břicha a vklouzlo do pochvy, když jsi se sprchovala? Ne. Nejsi těhotná.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 01.03.18 18:29

@minimarshmallow pokud je to jak popisujes, neni asi ceho :mrgreen: tim, ze to budes oddalovat, to samo nezmizi, tak sup :P

minimarshmallow
Povídálka 23 příspěvků 01.03.18 19:02

@P4ja nevim, ze by ty sperma se dostala nejak do pochvy, nebo nevim

minimarshmallow
Povídálka 23 příspěvků 01.03.18 19:03

@Kukacka123 pockat, ted jsem ztracena :D co nezmizi?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 01.03.18 19:06

@minimarshmallow no pripadne tehotenstvi :mrgreen: hlavne v klidu…podle popisu to bude v pohode, rozhodit to muzou i nervy ;)

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 01.03.18 19:09

@minimarshmallow RAdím nesexovat, když nevíš, jak to dělat, abys neotěhotněla.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 01.03.18 19:20

Mimochodem taky mám kalendář v mobilu a buď si tam můžu nastavit délku cyklu,,ručně,, a nebo mi to počítá automaticky dle průměru(což mám nastaveno). Udělej si ten test, stojí pár kaček, zjistíš, že těhotná nejsi, dáš se do klidu a menses přijde

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama