Přeházená menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 61 příspěvků 27.02.18 19:44
Přeházená menstruace

Ahoj holky to sem zase já. Mám hloupý dotaz, ale nedá mi to spát. Měla sem menstruaci 13.1.-19.1.2018 a hned po tom zase 26.1.-28.1. Brala sem novynette, poslední prášek sem měla 7.1.2018. Nevy­hovovali mi a tak sem potom už nebrala (momentálně nikoho nemám, naposledy sem měla pohlavní styk v prosinci). Moje otázka zní čím to může být? V pátek jdu na gyndu, ale potřebovala bych trochu uklidnit. Máte s tím zkušenost prosím? :?

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3707 příspěvků 27.02.18 20:09

@Kikina201015 No může to být rozházený cyklus po MS. Ta první by mělo být krvácení při HA. A to druhé bych přisuzovala reakci těla na vysazené hormony.

Kikina201015
Stálice 61 příspěvků 27.02.18 20:28

@P4ja děkuji a tak je tedy normální že teď sem to nedostala? Sem z toho zmatená tohle se mi ještě nestalo :nevim:

lachtanice86
Závislačka 4739 příspěvků 27.02.18 20:39

@Kikina201015 jo může být. Tělo se musí srovnat po vysazení hormonů.

P4ja
Závislačka 3707 příspěvků 27.02.18 20:49

@Kikina201015 Klidně to tak může být. Doktorka ti může píchnout vyvolávací injekci a nebo třeba řekne, že je brzy. Jak dlouhý jsi měla cyklus před nasazením HA?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, prsa! Angel Wicky si nechala upravit svůj gigantický hrudník! FOTO UVNITŘ

Svá od přírody obrovská prsa Angel Wicky moc milovala. I proto slavnou... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama