Reklama

Přeházená menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 27.02.18 19:44
Přeházená menstruace

Ahoj holky to sem zase já. Mám hloupý dotaz, ale nedá mi to spát. Měla sem menstruaci 13.1.-19.1.2018 a hned po tom zase 26.1.-28.1. Brala sem novynette, poslední prášek sem měla 7.1.2018. Nevy­hovovali mi a tak sem potom už nebrala (momentálně nikoho nemám, naposledy sem měla pohlavní styk v prosinci). Moje otázka zní čím to může být? V pátek jdu na gyndu, ale potřebovala bych trochu uklidnit. Máte s tím zkušenost prosím? :?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 27.02.18 20:09

@Kikina201015 No může to být rozházený cyklus po MS. Ta první by mělo být krvácení při HA. A to druhé bych přisuzovala reakci těla na vysazené hormony.

Kikina201015
Stálice 71 příspěvků 27.02.18 20:28

@P4ja děkuji a tak je tedy normální že teď sem to nedostala? Sem z toho zmatená tohle se mi ještě nestalo :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5720 příspěvků 27.02.18 20:39

@Kikina201015 jo může být. Tělo se musí srovnat po vysazení hormonů.

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 27.02.18 20:49

@Kikina201015 Klidně to tak může být. Doktorka ti může píchnout vyvolávací injekci a nebo třeba řekne, že je brzy. Jak dlouhý jsi měla cyklus před nasazením HA?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama