Kojení a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3151 příspěvků 25.02.18 09:29
Kojení a antikoncepce

Ahoj holky, jsem po šestinedělí a přemýšlím jakou zvolit antikoncepci..?
Přemýšlela jsem o tělísku, ale lékař mi to odvrátil a spíše mi doporučil injekci na 3 měsíce za 400kč, ale já se dočetla na netu více negativa než pozitiva.
Co holky používáte vy a s čím jste spokojené? Předem děkuji za názory.

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 25.02.18 09:31

@LLenule111 ja osobně nekojim a antiko nemam.
:D
Ale kamarádka má normálně prášky, které lze užívat při kojení a je spokojena.
Mě dr nabízel horm telisko.

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 25.02.18 09:37

Po prvnim porodu jsem mela prasky, po druhem hormonalni telisko. s tim jsem hodne spokojena.

pikola
Neúnavná pisatelka 18682 příspěvků 25.02.18 09:38

Brala jsem prášky, pak už nic a kondom.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 25.02.18 10:00

Do injekce bych fakt nešla, i muj doktor ji všem hodně rozmlouvá. To uz raději to tělísko (ale hormonální).

Kristýna.N1978
Nováček 1 příspěvek 25.02.18 11:08

My užívali kondom a pak přerušovanou soulož :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 11:28

Po prvním porodu hormonální antikoncepci cerazette, doporučila mi ji doktorka, že se u toho může i kojit. Bylo to super, žádná menstruace, zadne vedlejší efekty, ale po ukončení (brala jsem ji dva roky) to trvalo asi půl roku než se mi upravil cyklus a mohli jsme se snažit o další miminko. Teď po druhém porodu už mám hormonální tělísko, neboť třetí dítě už neplánujeme, a až na bolesti hlavy první měsíc po zavedení a občasné špinění taky fajn.

LLenule111
Závislačka 3151 příspěvků 25.02.18 14:46

Holky a vy co máte tělísko, co vás vedlo k tomu, že jste si dali hormonální a ne nehormonální? Nehormonální je na 3 roky za 1000Kč a hormonální je dost, přes 5 tisíc na 5 let.

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 25.02.18 17:28
@LLenule111 píše:
Holky a vy co máte tělísko, co vás vedlo k tomu, že jste si dali hormonální a ne nehormonální? Nehormonální je na 3 roky za 1000Kč a hormonální je dost, přes 5 tisíc na 5 let.

já se pro hormonální rozhodla hlavně kvůli spolehlivosti (u nehormonálního tělíska máš docela slušnou pravděpodobnost na otěhotnění) a menším vedlejším účinkům v podobě silné a bolestivé menstruace.

LLenule111
Závislačka 3151 příspěvků 25.02.18 19:54

@nozu a kolik tě vyšlo hormonální tělísko? To je jen mirena?

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 25.02.18 21:47

@LLenule111 nejdriv jsem mela mirenu, ta vysla myslim na 6000. ted mam levosert, ten byl snad za necelych 5000. uz je to dyl, nepamatuji si to presne. obe teliska jsou na 5 let, ucinna latka je stejna. take zalezi, co ktery lekar nabizi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama