Tělísko a velmi častá MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 20:37
tělísko a velmi častá MS

Dobrý den,
poradím mi někdo jak si prodloužit cykly?
Mám tělísko, skoro 5 let a MS mívám i po 14 dnech, spíš 21- 24 dnech.
Už mě to nebaví a to ještě menstruuji víc jak 10 dní :zed:
Díky Eva :mavam:

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21865 příspěvků 2 inzeráty 24.02.18 20:43
@Anonymní píše:
Dobrý den,
poradím mi někdo jak si prodloužit cykly?
Mám tělísko, skoro 5 let a MS mívám i po 14 dnech, spíš 21- 24 dnech.
Už mě to nebaví a to ještě menstruuji víc jak 10 dní :zed:
Díky Eva :mavam:

Já mám obavy, že s tělískem nijak, jsi pod jeho nadvládou. Já to měla 1,5 roku taky tak po 25 dnech a klidně 10 dní a doktorka mi pořád tvrdila, jam menstruace vymizí. Teď ho mám skoro 2 roky, mám to pořád po těch asi 25 dnech (odhad, nepíšu si to), ale už třeba jen 6 dní špiním a mám jen intimku.
Chtěla jsem 2× 5 let tělísko a pak podvázat vejcovody - je mi 33, tak se mi to ve těch cca 36 zdálo bzry. Ale asi do toho půjdu hned po prvním tělísku. Uvidíme.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 20:47
@Aries6 píše:
Já mám obavy, že s tělískem nijak, jsi pod jeho nadvládou. Já to měla 1,5 roku taky tak po 25 dnech a klidně 10 dní a doktorka mi pořád tvrdila, jam menstruace vymizí. Teď ho mám skoro 2 roky, mám to pořád po těch asi 25 dnech (odhad, nepíšu si to), ale už třeba jen 6 dní špiním a mám jen intimku.
Chtěla jsem 2× 5 let tělísko a pak podvázat vejcovody - je mi 33, tak se mi to ve těch cca 36 zdálo bzry. Ale asi do toho půjdu hned po prvním tělísku. Uvidíme.

mám tedy nehormonální, dr. mi ho nedoporučila, ale vzhled k ceně jsem se k němu přiklonila, byla to chyba.
Děkuji za odpověď

Aries6
Generální žvanilka 21865 příspěvků 2 inzeráty 24.02.18 21:27
@Anonymní píše:
mám tedy nehormonální, dr. mi ho nedoporučila, ale vzhled k ceně jsem se k němu přiklonila, byla to chyba.
Děkuji za odpověď

Aha. Tak ale je to asi skoro jedno. Já mám hormonální a stejně to není „ono“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama