Menstruace po Gynprodylu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maja Z
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 22.02.18 08:59
Menstruace po Gynprodylu

Ahoj,
někdy koncem roku 2017 jsem začala mít krvavý výtok, na který mi po třech týdnech trvání byl nasazený Gynprodyl. Zároveň jsem přestala kojit ročního syna. Gynprodyl jsem brala 14 dní, že by pak měla dorazit menstruace. Ta ale nedorazila doteď, už je to zas asi tři týdny, přijde mi to dost dlouho. Nemáte někdo zkušenosti s tím, že by po Gynprodylu MS prostě nedorazila? Nějak jsem myslela, že po něm prostě dorazí vždy.
Samozřejmě se opět objednám na gynekologii, jen mám dlouhodobě pocit, že svými problémy s MS lékaře už otravuju, tak tam nechodím úplně ráda. Na druhou stranu bychom rádi druhého potomka, což takhle asi těžko.
Díky za zkušenosti.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama