"Bublání" v podbřišku a ovu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alias.medved
Povídálka 21 příspěvků 21.02.18 16:16
"Bublání" v podbřišku a ovu?

Dobrý den, mám problém. S přítelem používáme(posledni dobou) střídavě kondom a sex bez ochrany. Vím nemělo by ale každej z nás ví jaký to je s a bez. Bohužel antikoncepce u mě nehrozí ( zdr. důvody) takze proto takto jednáme. Nevím jestli to je kvuli ovu nebo nebo nevím ale… Přítel se vždy udělá mimo mě na 110%!!! Jde mi o tvz. „Kapky lásky“… Jak velká je šance na nechtěné otěhotnění? Nyní mám takový divný tlak v podbřišku a tak jako divně „bublam“ nebo jak to rict. Nevim jestli to mam svadet na ovu nebo na neco jineho… Přítelovi už to leze na nervy ikdyz me chape ale neustale ho otravuju ze se bojim… Co myslite?

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21662 příspěvků 21.02.18 16:18

@Alias.medved Muže to být i pohyb střev ;) Ano, i s tzv. kapky lásky se muže otěhotnět.

Russet
Echt Kelišová 9239 příspěvků 21.02.18 16:27

Spíš jde o pohyb střev. Začni se pořádně chránit, jinak ti z toho hrábne. Jistě všichni víme, jaké je to s a bez, ale taky víme, že dítě je poměrně větší závazek než trochu nepohodlí v sexu.

Alias.medved
Povídálka 21 příspěvků 21.02.18 17:02

@Russet to je samozrejmost ochrana ale nam uz kondomy asi trikrat pekne zkomplikovaly vsechno… Praskly a ja si musela pro postinor… a to jsme nedelali nic neobvykleho… Ja prave nevim jestli jsou to streva je to fakt podbrisek a citim v nem tlak jak pri mens. :think:

Russet
Echt Kelišová 9239 příspěvků 21.02.18 17:06
@Alias.medved píše:
@Russet to je samozrejmost ochrana ale nam uz kondomy asi trikrat pekne zkomplikovaly vsechno… Praskly a ja si musela pro postinor… a to jsme nedelali nic neobvykleho… Ja prave nevim jestli jsou to streva je to fakt podbrisek a citim v nem tlak jak pri mens. :think:

Nevím, co používate za značku, ale dokud jsem nechtěla děti, byl kondom první volba a nikdy se nic nestalo. Před menstruací si břicho žije svým životem, ale ovulaci jsem teda nikdy fyzicky nepociťovala.

Alias.medved
Povídálka 21 příspěvků 21.02.18 17:20

@Russet durex a primeros… Koupilj jsme i specialni lubrikační gel ktery muzeme pouzivat s kondomy aby je nenicily ale bohuzel ja ho nesnesu… Strasne pali a tk je na doporuceni z lekarny :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama