Reklama

Mám s tím jít k doktorovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 13:46
Mám s tím jít k doktorovi?

Jsem už stará, menstruaci mám mnoho let. Používala jsem většinou vložky, menstruaci mám slabou. Po tom, co jdu na velkou, vidím ve stolici krev, i na papíře, ale vždy jsem si myslela, že to jen vytéká spolu, že to není přímo ve stolici, ale že k tomu došlo kontaktem. Začala jsem teď ale používat tampony a i když mám tampon a jdu na velkou, je papír od krve. To už je špatně. Je to pouze při menstruaci a když jdu na velkou, jinak je to místo čisté, žádná krev. Kam s tím mám jít? Mam to tak, X let a žádné jine problémy nemám. Praktik, nebo gynekolog?
Někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3737 příspěvků 7 inzerátů 20.02.18 13:50

@janicka1988 praktik nebo přímo proktolog

elinka90
Ukecaná baba ;) 2477 příspěvků 20.02.18 13:50

Však krev může prosáknout i přes tampon. Vložky nenosím pouze tampony a stalo se mi to xkrát. Pokud to nemáte v době mimo MS tak bych to neřešila

Příspěvek upraven 20.02.18 v 13:54

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 13:53

Ale ten tampon je čistý a toaletní papír je červený, to není prosáknutí.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2477 příspěvků 20.02.18 13:54

@janicka1988 aha tak to jsem špatně pochopila. Zašla bych za obvodním lékařem a ten Vás někam pošle

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 13:55

Vsadím boty na hemoroidy. Při menstruaci je také někdy mívám, víc než jindy. Myslím, že jak je ta oblast víc prokrvená, tak jsou k tomu větší předpoklady. Prober to s praktikem, buď tě pošle někam dál, možná předepíše léky on. Raději tam zajdi, ať se vyloučí jiné problémy a ty budeš mít klid, že jsi nic nezanedbala. ;)

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 14:25

Já spíš myslela na endometriózu, ale nevím..

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 14:30

@janicka1988 Ta by se snad neprojevovala krvácením z konečníku ;)

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 14:31

Je to jeden z příznaků u popisu této nemoci.
„Během menstruace se ve stolici a v moči objevují stopy krve.“
„Obvyklé příznaky nemoci: bolest břicha, nadměrné krvácení při menstruaci, porucha menstruačního cyklu, únava, Krev v moči, krev ve stolici,“

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 15:21
@janicka1988 píše:
Ale ten tampon je čistý a toaletní papír je červený, to není prosáknutí.

Jak víte, že je tampón čistý? Jako že - zavedete nový, jdete na velkou a hned po ní tampón vytáhnete a je čistý??? To potom ano, běžte k praktikovi, on pošle dál. Ale jinak teda já to tak mám často, i když zavedu nový tampón, tak i tak kolem něj proteče nějaká krev, při tlačení :nevim: Můžu tampón zavést sebelíp, ale prostě při tom tlačení proklouzne i menstruační krev. J.

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 21.02.18 17:47
@Anonymní píše:
Jak víte, že je tampón čistý? Jako že - zavedete nový, jdete na velkou a hned po ní tampón vytáhnete a je čistý??? To potom ano, běžte k praktikovi, on pošle dál. Ale jinak teda já to tak mám často, i když zavedu nový tampón, tak i tak kolem něj proteče nějaká krev, při tlačení :nevim: Můžu tampón zavést sebelíp, ale prostě při tom tlačení proklouzne i menstruační krev. J.

Já nevím, jak to popsat, myslím, že je i jedno ten tampón, ale přece když jdu na velkou a utírám si papírem anální otvor a ten je celý od krve, tak to přece nemůže být nějakým protlačením, nebo jo??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 19:07
@janicka1988 píše:
Já nevím, jak to popsat, myslím, že je i jedno ten tampón, ale přece když jdu na velkou a utírám si papírem anální otvor a ten je celý od krve, tak to přece nemůže být nějakým protlačením, nebo jo??

Právě že může, ta krev tam steče. Bude určitě i na toaleťáku při utírání jen předku po velké. J.

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 21.02.18 21:37
@Anonymní píše:
Právě že může, ta krev tam steče. Bude určitě i na toaleťáku při utírání jen předku po velké. J.

To by ta krev musela téct směrem nahoru. Nevím, jak podle vás dokázat, že to vychází z jiného otvoru, než má, ale anální otvor je prostě jinde a je na něm přímo krev.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >