Mám s tím jít k doktorovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 13:46
Mám s tím jít k doktorovi?

Jsem už stará, menstruaci mám mnoho let. Používala jsem většinou vložky, menstruaci mám slabou. Po tom, co jdu na velkou, vidím ve stolici krev, i na papíře, ale vždy jsem si myslela, že to jen vytéká spolu, že to není přímo ve stolici, ale že k tomu došlo kontaktem. Začala jsem teď ale používat tampony a i když mám tampon a jdu na velkou, je papír od krve. To už je špatně. Je to pouze při menstruaci a když jdu na velkou, jinak je to místo čisté, žádná krev. Kam s tím mám jít? Mam to tak, X let a žádné jine problémy nemám. Praktik, nebo gynekolog?
Někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 3042 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 13:50

@janicka1988 praktik nebo přímo proktolog

elinka90
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 20.02.18 13:50

Však krev může prosáknout i přes tampon. Vložky nenosím pouze tampony a stalo se mi to xkrát. Pokud to nemáte v době mimo MS tak bych to neřešila

Příspěvek upraven 20.02.18 v 13:54

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 13:53

Ale ten tampon je čistý a toaletní papír je červený, to není prosáknutí.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 20.02.18 13:54

@janicka1988 aha tak to jsem špatně pochopila. Zašla bych za obvodním lékařem a ten Vás někam pošle

Petule030
Kelišová 5611 příspěvků 20.02.18 13:55

Vsadím boty na hemoroidy. Při menstruaci je také někdy mívám, víc než jindy. Myslím, že jak je ta oblast víc prokrvená, tak jsou k tomu větší předpoklady. Prober to s praktikem, buď tě pošle někam dál, možná předepíše léky on. Raději tam zajdi, ať se vyloučí jiné problémy a ty budeš mít klid, že jsi nic nezanedbala. ;)

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 14:25

Já spíš myslela na endometriózu, ale nevím..

Petule030
Kelišová 5611 příspěvků 20.02.18 14:30

@janicka1988 Ta by se snad neprojevovala krvácením z konečníku ;)

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 14:31

Je to jeden z příznaků u popisu této nemoci.
„Během menstruace se ve stolici a v moči objevují stopy krve.“
„Obvyklé příznaky nemoci: bolest břicha, nadměrné krvácení při menstruaci, porucha menstruačního cyklu, únava, Krev v moči, krev ve stolici,“

Anonymní  20.02.18 15:21
@janicka1988 píše:
Ale ten tampon je čistý a toaletní papír je červený, to není prosáknutí.

Jak víte, že je tampón čistý? Jako že - zavedete nový, jdete na velkou a hned po ní tampón vytáhnete a je čistý??? To potom ano, běžte k praktikovi, on pošle dál. Ale jinak teda já to tak mám často, i když zavedu nový tampón, tak i tak kolem něj proteče nějaká krev, při tlačení :nevim: Můžu tampón zavést sebelíp, ale prostě při tom tlačení proklouzne i menstruační krev. J.

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 21.02.18 17:47
@Anonymní píše:
Jak víte, že je tampón čistý? Jako že - zavedete nový, jdete na velkou a hned po ní tampón vytáhnete a je čistý??? To potom ano, běžte k praktikovi, on pošle dál. Ale jinak teda já to tak mám často, i když zavedu nový tampón, tak i tak kolem něj proteče nějaká krev, při tlačení :nevim: Můžu tampón zavést sebelíp, ale prostě při tom tlačení proklouzne i menstruační krev. J.

Já nevím, jak to popsat, myslím, že je i jedno ten tampón, ale přece když jdu na velkou a utírám si papírem anální otvor a ten je celý od krve, tak to přece nemůže být nějakým protlačením, nebo jo??

Anonymní  21.02.18 19:07
@janicka1988 píše:
Já nevím, jak to popsat, myslím, že je i jedno ten tampón, ale přece když jdu na velkou a utírám si papírem anální otvor a ten je celý od krve, tak to přece nemůže být nějakým protlačením, nebo jo??

Právě že může, ta krev tam steče. Bude určitě i na toaleťáku při utírání jen předku po velké. J.

janicka1988
Povídálka 13 příspěvků 21.02.18 21:37
@Anonymní píše:
Právě že může, ta krev tam steče. Bude určitě i na toaleťáku při utírání jen předku po velké. J.

To by ta krev musela téct směrem nahoru. Nevím, jak podle vás dokázat, že to vychází z jiného otvoru, než má, ale anální otvor je prostě jinde a je na něm přímo krev.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama