Reklama

Velmi silná a nepravidelná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 19.02.18 14:51
Velmi silná a nepravidelná menstruace

Ahoj holky, mám opět problém, tentokrát se týká ms
Mám ji velmi silnou, již minulou ms jsem měla silnou, ta trvala zhruba 3 dny, pak nic a zhruba za týden se objevila další, tentokrát je ještě silnější
Ms už budu mít skoro rok…
Ptám se protože mi to přijde divné, jsem hubenější postavy a jsem menší, timpadem mi to nesedí, ale uklidňuju se tím, že je ještě stále nepravidelná… Je mi 14 let
Nevíte prosím něco, nějakou bylinu nebo něco, co zmírňuje krvácení? Nechci to zakřiknout, ale bolesti velké nemám
O vitamínu E jsem slyšela, ale ještě jestli někdo nemá vyzkoušený něco jinýho?
Děkuju moc, jsem zoufalá :roll:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 19.02.18 14:58

Postava s tím nema co dělat. Ještě se ti ustaluje cyklus. Krvácení snižuje vitamin C ve vyšších dávkách, jez pohanku,,pomáhá ascorutin, ale to uz je lék. Klidně si po konci ms skakni na gyndu ať na tebe pro sichr kouknou

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >