Velmi silná a nepravidelná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 19.02.18 14:51
Velmi silná a nepravidelná menstruace

Ahoj holky, mám opět problém, tentokrát se týká ms
Mám ji velmi silnou, již minulou ms jsem měla silnou, ta trvala zhruba 3 dny, pak nic a zhruba za týden se objevila další, tentokrát je ještě silnější
Ms už budu mít skoro rok…
Ptám se protože mi to přijde divné, jsem hubenější postavy a jsem menší, timpadem mi to nesedí, ale uklidňuju se tím, že je ještě stále nepravidelná… Je mi 14 let
Nevíte prosím něco, nějakou bylinu nebo něco, co zmírňuje krvácení? Nechci to zakřiknout, ale bolesti velké nemám
O vitamínu E jsem slyšela, ale ještě jestli někdo nemá vyzkoušený něco jinýho?
Děkuju moc, jsem zoufalá :roll:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 19.02.18 14:58

Postava s tím nema co dělat. Ještě se ti ustaluje cyklus. Krvácení snižuje vitamin C ve vyšších dávkách, jez pohanku,,pomáhá ascorutin, ale to uz je lék. Klidně si po konci ms skakni na gyndu ať na tebe pro sichr kouknou

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama