Velmi silná a nepravidelná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 19.02.18 14:51
Velmi silná a nepravidelná menstruace

Ahoj holky, mám opět problém, tentokrát se týká ms
Mám ji velmi silnou, již minulou ms jsem měla silnou, ta trvala zhruba 3 dny, pak nic a zhruba za týden se objevila další, tentokrát je ještě silnější
Ms už budu mít skoro rok…
Ptám se protože mi to přijde divné, jsem hubenější postavy a jsem menší, timpadem mi to nesedí, ale uklidňuju se tím, že je ještě stále nepravidelná… Je mi 14 let
Nevíte prosím něco, nějakou bylinu nebo něco, co zmírňuje krvácení? Nechci to zakřiknout, ale bolesti velké nemám
O vitamínu E jsem slyšela, ale ještě jestli někdo nemá vyzkoušený něco jinýho?
Děkuju moc, jsem zoufalá :roll:

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11487 příspěvků 19.02.18 14:58

Postava s tím nema co dělat. Ještě se ti ustaluje cyklus. Krvácení snižuje vitamin C ve vyšších dávkách, jez pohanku,,pomáhá ascorutin, ale to uz je lék. Klidně si po konci ms skakni na gyndu ať na tebe pro sichr kouknou

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Potměšil končí s herectvím! Po operacích znovu chodí, před kameru ale nesmí

Patří k legendám české kinematografie, lidé ho znají nejen jako populárního... číst dále >

Druhý útočník podezřelý z vraždy pumpařky: Ulítával na bitkách a ojetinách

Policisté už zadrželi i druhého muže, který měl přepadnout čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >