Reklama

Prasklá cysta před menstruací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcela 812
Nováček 8 příspěvků 18.02.18 08:51
Prasklá cysta před menstruací?

Dobrý den,
Dnes bych měla dostat svoji menstruaci. V pátek odpoledne mě začalo strasne píchat v oblasti levého vaječníku(tedy dva dny před očekávanou menstruací).Kře­čovitá bolest trvala asi 3 minuty a dnes mě nic nebolí. Cítím poze takový tlak v oblasti dělohy a močového měchýře jako těsně před menstruací. Žádná bolest u vaječníku. Chci se zeptat, zda mohla prasknout nějaká cysta a co se případně může stát, pokud by to byla prasklá cysta. Mám celkem strach a gynekolog ordinuje jen ve čtvrtek.

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 18.02.18 09:11

Mohla prasknout, nemusela… To ti nikdo neřekne. Cysty se pícháním na vajecniku projevují. Pokud nemáš nějaké velké bolesti, nepanikar. Mne praskla cysta, začala jsem krvácet… A v pohodě, do třech dnů to ustalo.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >