Prasklá cysta před menstruací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcela 812
Nováček 8 příspěvků 18.02.18 08:51
Prasklá cysta před menstruací?

Dobrý den,
Dnes bych měla dostat svoji menstruaci. V pátek odpoledne mě začalo strasne píchat v oblasti levého vaječníku(tedy dva dny před očekávanou menstruací).Kře­čovitá bolest trvala asi 3 minuty a dnes mě nic nebolí. Cítím poze takový tlak v oblasti dělohy a močového měchýře jako těsně před menstruací. Žádná bolest u vaječníku. Chci se zeptat, zda mohla prasknout nějaká cysta a co se případně může stát, pokud by to byla prasklá cysta. Mám celkem strach a gynekolog ordinuje jen ve čtvrtek.

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 18.02.18 09:11

Mohla prasknout, nemusela… To ti nikdo neřekne. Cysty se pícháním na vajecniku projevují. Pokud nemáš nějaké velké bolesti, nepanikar. Mne praskla cysta, začala jsem krvácet… A v pohodě, do třech dnů to ustalo.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama