Vaginální suchost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.18 14:05
Vaginální suchost

Ahoj, prave jsem se vratila od gynekologa. Pri „sam sobe doktorem“ jsem zjistila vaginalni suchost. Postezovala jsem si gynekologovi, ten mi oznamil, ze o nic nejde a vypakoval me s tim, ze jsem zdrava.
Trapil se s tim nekdo a co mu pomohlo? Jsem z toho uz dost otravena. Premyslela jsem, jestli dojit do lekarny a tam se zeptat, ale aby na me nekoukali jako na blba (jako gynekolog).

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33473 příspěvků 10 inzerátů 15.02.18 14:17

Bereš antikoncepci nebo se s něčím léčíš? Jinak asi jen používat zvlhčující přípravky a jíst dostatek ovoce a jiných potravin obsahujících přírodní estrogeny. Koukni na další diskuze na toto téma, které už tady proběhly, třeba tam najdeš nějaké dobré rady:
https://www.emimino.cz/…lni-suchost/
 https://www.emimino.cz/…chybi-90027/

opozice
Extra třída :D 11154 příspěvků 15.02.18 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj, prave jsem se vratila od gynekologa. Pri „sam sobe doktorem“ jsem zjistila vaginalni suchost. Postezovala jsem si gynekologovi, ten mi oznamil, ze o nic nejde a vypakoval me s tim, ze jsem zdrava.
Trapil se s tim nekdo a co mu pomohlo? Jsem z toho uz dost otravena. Premyslela jsem, jestli dojit do lekarny a tam se zeptat, ale aby na me nekoukali jako na blba (jako gynekolog).

To ti můžu poradit a to nejsem gynekolog. Pokud má žena suchou pochvu, existuje právě od gynekologa předpis a to se divím, že tě o tom neinformoval, pokud nás tu neblafuješ na tzv. ampuli, která se aplikuje pomocí injekce do zadku, nebo se předá lékárníkovi a ten udělá mast, která se vnáší do pochvy a žena „maže“ jako dvacítka. :mrgreen:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 15.02.18 14:29

Co zkusit nějakého chlapa ze kterýho zvlhneš? :think:  :lol:

(antina? :? )

opozice
Extra třída :D 11154 příspěvků 15.02.18 14:33
@Borůvka1990 píše:
Co zkusit nějakého chlapa ze kterýho zvlhneš? :think: :lol:(antina? :? )

nj, kdo ho vzít? :mrgreen: Nemůžu být všude.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 15.02.18 14:39
@opozice píše:
nj, kdo ho vzít? :mrgreen: Nemůžu být všude.

Musí pozorně sledovat muže a až nějakýho potká a bude z něho hotová už jen při pohledu, tak je to ten pravej :P Horší bude, jestli promluví a zruší se tím chemie :think: :lol:

opozice
Extra třída :D 11154 příspěvků 15.02.18 14:41
@Borůvka1990 píše:
Musí pozorně sledovat muže a až nějakýho potká a bude z něho hotová už jen při pohledu, tak je to ten pravej :P Horší bude, jestli promluví a zruší se tím chemie :think: :lol:

jasně mlčeti zlato. jak se jí postaví chlupy na předloktí, má vyhráno. :mrgreen:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 15.02.18 15:01
@opozice píše:
jasně mlčeti zlato. jak se jí postaví chlupy na předloktí, má vyhráno. :mrgreen:

No nevím jestli by se jí měli postavit chlupy… Jestli by vůbec měla být chlupatá :mrgreen:

opozice
Extra třída :D 11154 příspěvků 15.02.18 15:10
@Borůvka1990 píše:
No nevím jestli by se jí měli postavit chlupy… Jestli by vůbec měla být chlupatá :mrgreen:

každá baba má chloupky na předloktí. A je jedno, jestli jsou vidět, nebo ne. Ale jsou. :think:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 15.02.18 15:35
@opozice píše:
každá baba má chloupky na předloktí. A je jedno, jestli jsou vidět, nebo ne. Ale jsou. :think:

Hmm :think: Já je mám světlý a jemný, tak to asi nevnímám ;) ale jo, máš pravdu :lol:

opozice
Extra třída :D 11154 příspěvků 15.02.18 15:47
@Borůvka1990 píše:
Hmm :think: Já je mám světlý a jemný, tak to asi nevnímám ;) ale jo, máš pravdu :lol:

no vidíš, nějaké máš, já vím, že mám pravdu. Jsi bloncka? :think:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 15.02.18 15:51
@opozice píše:
no vidíš, nějaké máš, já vím, že mám pravdu. Jsi bloncka? :think:

Jsem hnědovlasá, světle hnědý, na rukou a stehnech blond chlupy :mrgreen: Tedy původní barva vlasů je světle hnědá :lol:

marie1954
Stálice 94 příspěvků 15.02.18 16:29

Koukám, že se diskuze odklonila od tématu. Já používám Vagisan. Je to krém v tubě, prodávají ho v lékárně. Je dost drahý, ale vydrží dlouho.

opozice
Extra třída :D 11154 příspěvků 15.02.18 16:30
@Borůvka1990 píše:
Jsem hnědovlasá, světle hnědý, na rukou a stehnech blond chlupy :mrgreen: Tedy původní barva vlasů je světle hnědá :lol:

co dole? jaká barvička? :think:

opozice
Extra třída :D 11154 příspěvků 15.02.18 16:32
@marie1954 píše:
Koukám, že se diskuze odklonila od tématu. Já používám Vagisan. Je to krém v tubě, prodávají ho v lékárně. Je dost drahý, ale vydrží dlouho.

Maruš, copak neznáš, že jakákoliv debata se vždy stočí na sex? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >