Pomohly bylinky na úpravu cyklu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 18:35
Pomohly bylinky na úpravu cyklu?

Ahoj. Poslední menstruací jsem měla na konci prosince a menstruace ne a ne začít. těhotenské testy jsem si dělala. Poslední včera. Všechny byly negativní. Antikoncepci neberu (špatné jaterní testy). Poslední 3 týdny jsem měla celkem velké stresy až depresivní stavy. Vím, že bych měla navštívit gynekologa aby mi píchnul vyvolávačku, ale chtěla bych se zeptat, zda někomu pomohli i po tak dlouhém vyvolání třeba bylinky? Prosím o zachování anonymu.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 18:38
Zakladatelka

Omlouvám se, mělo tam být po tak dlouhém vynechání.

Vemas
Kelišová 5353 příspěvků 12.02.18 18:46

Me pomohl gynex, ale diskuzi jsou mraky, precti si je

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 12.02.18 23:34

Mám zkušenosti s kontryhelem, ten mi cyklus i celkově bolesti dost vylepšil. Malinik věřím, že by taky mohl pomoct. Mě poslední dobou dost lákají lunární čaje od Oxalisu :) Jinak moje sestra má cyklus taky hodně nepravidelný, má odmlky i delší než ty, a na vyvolavacku by nikdy nešla..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama