Bolest břicha po milování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 11:07
Bolest břicha po milování

Hezký den holky, jdu si k Vám pro radu. Včera večer jsme se s mužem milovali, všechno probíhalo v pořádku. Během chvilky po milování přišla neskutečná bolest břicha, ani nevím jestli podbřišku nebo břicha, pak už jsem to nedokázala rozlišit, bolest, strašný tlak na ceý spodek, hlavně na konečník, chvilku mi bylo až na zvracení. Rozmýšlela jsem jestli mám jet na pohotovost, ale mám malého syna tak se mi nechtělo plašit, ani nevím jak to přešlo, pak jsem pousnula. Dneska to pořád cítím, už to teda nebolí, spíš cítím zase nepříjemný tlak. Nevím jestli to s tím souvisí, ale před týdnem jsem asi nastydla, chodila jsem pořád čůrat u toho jsem měla pocit, že do mě někdo vrází nůž, většinou jsem vyčůrala dvě tři kapky a za pár minut jsem šla znovu, koupila jsem si urologický čaj s brusinkami a za dva dny se to zklidnilo, ale pro změnu se přidalo svědění, to jsem řešila Canesten krémem, občas se mi to stáva, za par dní už byl klid od všeho. A včera tohle. Zítra si samozdřejmě dojdu na gyndu, jen mě to pořádně vystrašilo, nikdy se mi to nestalo, sex probíhal naprosto normálně, na cysty jsem nikdy netrpěla. :zed:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9789 příspěvků 11.02.18 11:10

Je možné že jsi nastydlá :think: jinak nevím co by to mohlo být.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 11.02.18 11:12

Priser je kdyz se infekce dostane do delohy…je to hned..takze bych jednala, protoze takova bolest neni asi ok

Mava
Generální žvanilka 24816 příspěvků 11.02.18 11:13

A není to zánět moč. cest? :nevim:
Po sexu se jít hned vyčůrat.
Dnes hodně pij. Dobrý je i heřmánek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 11:17

@Mava Moc děkuji :kytka: Vůbec netuším co by to mohlo být, hned zítra si s tím zajdu. Po sexu chodím pokaždé čůrat, poradil mi to kdysi dávno můj gynekolog.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 11.02.18 12:15

Jako to bodání v deloze-jako když nekdo vráží nuž, jsem mela, když jsem mela zánet delohy…Ale u me to zpusobily chlamydie…
Nicmene takové bolesti nejsou normální a opravdu to muže být zánetem at už v moč. mechyri nebo v deloze(to bych tipla vic podle toho tlaku na konečník a nevolnosti…Ona ale i cysta se takhle muže projevovat. Já taky na ne nikdy netrpela a najednou se mi poprve udelala letos, ve 31 letech.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama