Reklama

Bolest břicha po milování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 11:07
Bolest břicha po milování

Hezký den holky, jdu si k Vám pro radu. Včera večer jsme se s mužem milovali, všechno probíhalo v pořádku. Během chvilky po milování přišla neskutečná bolest břicha, ani nevím jestli podbřišku nebo břicha, pak už jsem to nedokázala rozlišit, bolest, strašný tlak na ceý spodek, hlavně na konečník, chvilku mi bylo až na zvracení. Rozmýšlela jsem jestli mám jet na pohotovost, ale mám malého syna tak se mi nechtělo plašit, ani nevím jak to přešlo, pak jsem pousnula. Dneska to pořád cítím, už to teda nebolí, spíš cítím zase nepříjemný tlak. Nevím jestli to s tím souvisí, ale před týdnem jsem asi nastydla, chodila jsem pořád čůrat u toho jsem měla pocit, že do mě někdo vrází nůž, většinou jsem vyčůrala dvě tři kapky a za pár minut jsem šla znovu, koupila jsem si urologický čaj s brusinkami a za dva dny se to zklidnilo, ale pro změnu se přidalo svědění, to jsem řešila Canesten krémem, občas se mi to stáva, za par dní už byl klid od všeho. A včera tohle. Zítra si samozdřejmě dojdu na gyndu, jen mě to pořádně vystrašilo, nikdy se mi to nestalo, sex probíhal naprosto normálně, na cysty jsem nikdy netrpěla. :zed:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.02.18 11:10

Je možné že jsi nastydlá :think: jinak nevím co by to mohlo být.

Andy27
Kelišová 6239 příspěvků 11.02.18 11:12

Priser je kdyz se infekce dostane do delohy…je to hned..takze bych jednala, protoze takova bolest neni asi ok

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 11.02.18 11:13

A není to zánět moč. cest? :nevim:
Po sexu se jít hned vyčůrat.
Dnes hodně pij. Dobrý je i heřmánek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 11:17

@Mava Moc děkuji :kytka: Vůbec netuším co by to mohlo být, hned zítra si s tím zajdu. Po sexu chodím pokaždé čůrat, poradil mi to kdysi dávno můj gynekolog.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 11.02.18 12:15

Jako to bodání v deloze-jako když nekdo vráží nuž, jsem mela, když jsem mela zánet delohy…Ale u me to zpusobily chlamydie…
Nicmene takové bolesti nejsou normální a opravdu to muže být zánetem at už v moč. mechyri nebo v deloze(to bych tipla vic podle toho tlaku na konečník a nevolnosti…Ona ale i cysta se takhle muže projevovat. Já taky na ne nikdy netrpela a najednou se mi poprve udelala letos, ve 31 letech.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >