Dá se obejít celý život bez gyndy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KlPaBa
Povídálka 27 příspěvků 09.02.18 21:53

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 09.02.18 21:55

Tak určitě dá, ale bez pravidelných prohlídek pak může být kratší, než by být mohl. :nevim:

Limi123
Závislačka 2639 příspěvků 09.02.18 21:56
@Cipisek79 píše:
Tak určitě dá, ale bez pravidelných prohlídek pak může být kratší, než by být mohl. :nevim:

Asi tak…
A jeste v tehotenstvi si to moc nedokazu predstavit.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 09.02.18 21:56

Možná ne, občas člověku něco je, potřebuje léky, také těhotenství znamená návštěvu gyndy

Jana206
Nadpozemská drbna 26149 příspěvků 09.02.18 21:56

Trolle :mrgreen: Pokud jsi chlap, tak ano. Jinak rodit v lese, prekousnout a zakopat placentu a cely zivot se trast, ze neonemocnis treba rakovinou vaječníků. Chodit k lekari je Tvoje právo, nikoliv povinnost.

Boudová
Kelišová 6018 příspěvků 09.02.18 21:56

Dá se všechno. Ale můžeš dostat rakovinu děložního čípku. Bez preventivních prohlídek se o ní dozvis až v posledním stádiu. A v případným těhotenství se obejdes bez dr jen těžko.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 09.02.18 21:57

@KlPaBa Ahoj podle mě to není úplně super nápad.
Moje tchyně vynechala dva roky. Nakonec jela s bolesti k lékaři. Vzali ji vsechno, měla myom velikosti 5 měsíčního dítěte.
Poté známa, nechodila dlouho, teď už ji nikdo nepomůže. Má zhoubný nádor v malé pánvi. Neoperabilni.
Takže za mě určitě chodit. :mavam:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 09.02.18 21:57

Určitě dá ale myslím si že každá žena by měla jednou za rok zajít na prohlídku aby věděla zda je v pořádku :think:

Russet
Echt Kelišová 9402 příspěvků 09.02.18 22:02

I jeptiška by si jednou za rok mohla najít čas na prohlídku…

janablizkova
Kecalka 329 příspěvků 09.02.18 22:07

@KlPaBa Tak to určitě bych neriskovala každá žena by měla jít jednou ročně na gynekologickou prohlídku je to přece pr :) o tvé zdraví.

drewlet
Závislačka 3328 příspěvků 09.02.18 22:07
@KlPaBa píše:

máš z ní hrůzu?

Ennny
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 09.02.18 22:08

Proč lidi furt vymysleji kraviny :think:

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2647 příspěvků 09.02.18 22:08

To je asi tak stejně jako se ptát, zda se dá celý život obejít bez zubaře. Dá se, může to klapnout, zároveň to ale může být bolestivá noční můra. V současné době nevidím důvod, proč prdět na prevenci, která je bezplatně dostupná než pak škemrat o pomoc, když už je pozdě.

Icestar
Závislačka 4157 příspěvků 2 inzeráty 09.02.18 22:27

Dá. Ale proč?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 22:28

Anonym z důvodu osobních udaju
já doposud na gyndě ještě nebyla, ale až budu těhotná tak půjdu. Už mi sice přišla pozvánka na vyšetření rakoviny, ale já po zkušenostech z rodiny a blízkých bych na lékařskou lečbu rakoviny nešla. Takže i v tom směru mi je gynda k ničemu kdyby mi určila rakovinu. Já jsem možna pro někoho divna, ale nemoci beru jinak než ostatní po zkušenostech co mám

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama