Léčba extrémně silného mensesu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 14.02.18 13:56
Léčba extrémně silného mensesu

Hezký den, mám pravidelný, ale extrémně silný (extrémně znamená 3 nejsilnější intenkontinenč. vložky za hodinu, obyčejné už ani neužívám)a dlouhý (8 dní) menses. Lékař mě vyšetřil, žádná cysta apod. není, vše v pořádku. Chtěl ještě udělat horm. profil, ale stalo se, že úbytky krve byly tak extrémní, že mezi 2.a 5.dnem,kdy se má náběr dělat, když viděl, jak omdlévám, padám na zem a jak velké jsou úbytky krve, řekl, že odběr dělat kvůli stavu pacientky prostě nebude. Musí se horm. profil dělat jen mezi 2.a 5.dnem mensesu? V jiné dny mu nic neřeknou? Dá se zjistit stav hormonů i jinak než horm. profilem? V principu jde o to, že stav kvůli úbytkům krve je špatný stále, nevolnosti mám každý menses kvůli ztrátě krve. Dá se zkusit přípravek Pamba i bez udělání horm. profilu? Pambu může předepsat jen gynekolog nebo i praktický lékař? Pomohla někomu Pamba? Děkuji za pomoc. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 14.02.18 14:02

Co kontryhel, zkoušela jsi? Pomohl mnoha ženám upravit cyklus.

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 14.02.18 14:03

@Čičorečka nepomohl :-( Zkusila jsem i čínskou medicínu, soju atd.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9150 příspěvků 14.02.18 14:05

Kontryhel rozhodne ne. Podporuje růst sliznice, což přesne nepotrebujes. Mam také ms 8 dni a velmi silnou. Zatím mam nasazeny ascorutin, cyclo3fort, vysoké dávky C a během ms se cpu pohankou. A zatím teda nic moc výsledky. Hlavně doplnuj i železo, během celého cyklu.

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 14.02.18 14:06

@sabrinafrompra­gue hormonální profil se dělá jen v určité dny, u Tebe jedině hormonální léčba nebo tu nechceš?

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 14.02.18 14:07

@sabrinafrompra­gue změň gynekologa. Takový problém je třeba řešit hned a teď. Ten tvůj je neschopa, pokud to neřeší. Já jsem tenhle problém měla jen jeden měsíc. A okamžitě jsem byla poslána do nemocnice na hysteroskopii. Nebuď blázen. Extrémní ztráta krve není p*del.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 14.02.18 14:13

Já bych se informovala někde jinde o tom hormonálním profilu. Když máš takhle silnou ms tak ti doktor nemůže říct že to neudělá protože omdlíváš. Tak by jsi šla na pohlídání do nemocnice. Jinak co ta hormonální léčba? Tu nechceš zkusit?

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 14.02.18 14:14

@Čičorečka Ale mě na hysteroskopii poslal, výsledek negativní, jsem zdravá. Takže zbývají jen hormony a léky

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 14.02.18 14:15

@Zara.Ray ano,ale 1.se musí zjistit stav hormonů, proto se tu ptám na hormonál. vyšetření

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 14.02.18 14:15

@sabrinafrompra­gue čili předepsal ti nějaké léky?

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 14.02.18 14:20

@Čičorečka ascorutin,cyclo forte atd. s tím, že je třeba udělat horm. profil, jakmile mi bude lépe, teprve na základě stavu hormonů nasadí léčbu, proto se ptám na horm. profil viz dotaz, protože žádný menses mi není lépe :-)

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9150 příspěvků 14.02.18 14:23

@sabrinafrompra­gue bež na odběry hned druhy den ms a poradne pij. Tak tam kdyžtak budeš chvíli ležet, pripadne udělají nabery v nemocnici a hodi ti kapacku. Ono to zase tolik krve není a nic jiného ti nezbyde

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 14.02.18 14:26

@Tichošlápek :kytka: ja neobvninuji gynekologa, je vyhlaseny, jsem z Prahy, tady na emiminu je o nem nekolik pochvalnych diskusi, proste jsem mu prijela na odbery, videl muj stav a rekl, ze naber delat nebude, lekl se me, jak vypadam :-) dik, zkusim hned ten 2.den

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 14.02.18 14:29

@sabrinafrompra­gue jasné. Tak kdyby bylo nejhůř tak si tě pohlídají v nemocnici jak jsem psala..

blumen
Hvězda diskuse 43132 příspěvků 14.02.18 14:29

@sabrinafrompra­gue jinak to nepujde. Jak tu nekdo radil, hodne pit. Taky jsem nekde cetla, ze muze pomahat brat vitamin B a kvalitni horcik - zmeny ale nenastanou hned. U vas jde spise o to, jak prezit ten odber krve :( fakt hodne pit

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama