Reklama

Macmiror 500, žluté špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnFi
Povídálka 24 příspěvků 20.02.18 18:56
Macmiror 500 - žluté špinění

Ahoj holky, byl mi předepsaný Macmiror na zavádění do pochvy.
První tobolku jsem zavedla včera večer, všude jsem četla, jak to špiní žlutě, že je dobré si vzít vložku atp., u mne ale žádný extra žlutý výrok nebyl, jen lehoulince žlutě špiním a to pouze, když se utiram na toaletě…
Dělám něco špatně, funguje to na mne?
Děkuji Vám za každou zprávu.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 19:01
@AnFi píše:
Ahoj holky, byl mi předepsaný Macmiror na zavádění do pochvy.
První tobolku jsem zavedla včera večer, všude jsem četla, jak to špiní žlutě, že je dobré si vzít vložku atp., u mne ale žádný extra žlutý výrok nebyl, jen lehoulince žlutě špiním a to pouze, když se utiram na toaletě…
Dělám něco špatně, funguje to na mne?
Děkuji Vám za každou zprávu.

Mě se stalo, že se mi nerozpustila párkrát ???? až když už jsem neměla třetí večer kam dát, tak sem je všechny nahmatal..nevím, čím to..jinak je mám docela často a vždy musím pak mít minimálně dopoledne intimku, protože to opravdu vytéká…je to celý obsah tě bobule

Kelliee
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 20.02.18 19:51

Já to teď taky beru už přes týden vždy obden. Zavádím úplně před spaním a je fakt, že někdy to „vyteče“ hned jak ráno vstanu a pak je klid, jindy zas celý den tak žlutě špiním. Jak kdy. Myslím, e zakladatelka špatně nedělá nic. Mně lékařka řekla, že je to normální.

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 04:20

Nedelas.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >