Macmiror 500, žluté špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnFi
Povídálka 24 příspěvků 20.02.18 18:56
Macmiror 500 - žluté špinění

Ahoj holky, byl mi předepsaný Macmiror na zavádění do pochvy.
První tobolku jsem zavedla včera večer, všude jsem četla, jak to špiní žlutě, že je dobré si vzít vložku atp., u mne ale žádný extra žlutý výrok nebyl, jen lehoulince žlutě špiním a to pouze, když se utiram na toaletě…
Dělám něco špatně, funguje to na mne?
Děkuji Vám za každou zprávu.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 19:01
@AnFi píše:
Ahoj holky, byl mi předepsaný Macmiror na zavádění do pochvy.
První tobolku jsem zavedla včera večer, všude jsem četla, jak to špiní žlutě, že je dobré si vzít vložku atp., u mne ale žádný extra žlutý výrok nebyl, jen lehoulince žlutě špiním a to pouze, když se utiram na toaletě…
Dělám něco špatně, funguje to na mne?
Děkuji Vám za každou zprávu.

Mě se stalo, že se mi nerozpustila párkrát ???? až když už jsem neměla třetí večer kam dát, tak sem je všechny nahmatal..nevím, čím to..jinak je mám docela často a vždy musím pak mít minimálně dopoledne intimku, protože to opravdu vytéká…je to celý obsah tě bobule

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 20.02.18 19:51

Já to teď taky beru už přes týden vždy obden. Zavádím úplně před spaním a je fakt, že někdy to „vyteče“ hned jak ráno vstanu a pak je klid, jindy zas celý den tak žlutě špiním. Jak kdy. Myslím, e zakladatelka špatně nedělá nic. Mně lékařka řekla, že je to normální.

Verun83
Echt Kelišová 8409 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 04:20

Nedelas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama