Macmiror 500, žluté špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnFi
Povídálka 22 příspěvků 20.02.18 18:56
Macmiror 500 - žluté špinění

Ahoj holky, byl mi předepsaný Macmiror na zavádění do pochvy.
První tobolku jsem zavedla včera večer, všude jsem četla, jak to špiní žlutě, že je dobré si vzít vložku atp., u mne ale žádný extra žlutý výrok nebyl, jen lehoulince žlutě špiním a to pouze, když se utiram na toaletě…
Dělám něco špatně, funguje to na mne?
Děkuji Vám za každou zprávu.

Reklama

Reakce:

Anonymní  20.02.18 19:01
@AnFi píše:
Ahoj holky, byl mi předepsaný Macmiror na zavádění do pochvy.
První tobolku jsem zavedla včera večer, všude jsem četla, jak to špiní žlutě, že je dobré si vzít vložku atp., u mne ale žádný extra žlutý výrok nebyl, jen lehoulince žlutě špiním a to pouze, když se utiram na toaletě…
Dělám něco špatně, funguje to na mne?
Děkuji Vám za každou zprávu.

Mě se stalo, že se mi nerozpustila párkrát ???? až když už jsem neměla třetí večer kam dát, tak sem je všechny nahmatal..nevím, čím to..jinak je mám docela často a vždy musím pak mít minimálně dopoledne intimku, protože to opravdu vytéká…je to celý obsah tě bobule

Kelliee
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 20.02.18 19:51

Já to teď taky beru už přes týden vždy obden. Zavádím úplně před spaním a je fakt, že někdy to „vyteče“ hned jak ráno vstanu a pak je klid, jindy zas celý den tak žlutě špiním. Jak kdy. Myslím, e zakladatelka špatně nedělá nic. Mně lékařka řekla, že je to normální.

Verun83
Echt Kelišová 8045 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 04:20

Nedelas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Dvojitá krádež! Po fotbale O2 ukradla České televizi i nejvíce sexy sporťačku Česka

Tak tomu se říká úlovek! Televizní stanice O2 TV Sport se nejprve před pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Budoucnost plastické chirurgie: roboti, tablety a třeba i svépomoc

Přijde doba, kdy si k plastickému chirurgovi přineseme fotografii a on nás... číst dále >

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Reklama