Macmiror 500, žluté špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnFi
Povídálka 24 příspěvků 20.02.18 18:56
Macmiror 500 - žluté špinění

Ahoj holky, byl mi předepsaný Macmiror na zavádění do pochvy.
První tobolku jsem zavedla včera večer, všude jsem četla, jak to špiní žlutě, že je dobré si vzít vložku atp., u mne ale žádný extra žlutý výrok nebyl, jen lehoulince žlutě špiním a to pouze, když se utiram na toaletě…
Dělám něco špatně, funguje to na mne?
Děkuji Vám za každou zprávu.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 19:01
@AnFi píše:
Ahoj holky, byl mi předepsaný Macmiror na zavádění do pochvy.
První tobolku jsem zavedla včera večer, všude jsem četla, jak to špiní žlutě, že je dobré si vzít vložku atp., u mne ale žádný extra žlutý výrok nebyl, jen lehoulince žlutě špiním a to pouze, když se utiram na toaletě…
Dělám něco špatně, funguje to na mne?
Děkuji Vám za každou zprávu.

Mě se stalo, že se mi nerozpustila párkrát ???? až když už jsem neměla třetí večer kam dát, tak sem je všechny nahmatal..nevím, čím to..jinak je mám docela často a vždy musím pak mít minimálně dopoledne intimku, protože to opravdu vytéká…je to celý obsah tě bobule

Kelliee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 20.02.18 19:51

Já to teď taky beru už přes týden vždy obden. Zavádím úplně před spaním a je fakt, že někdy to „vyteče“ hned jak ráno vstanu a pak je klid, jindy zas celý den tak žlutě špiním. Jak kdy. Myslím, e zakladatelka špatně nedělá nic. Mně lékařka řekla, že je to normální.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 21.02.18 04:20

Nedelas.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >