Reklama

Spožděná menstruace, folikul 17-18 mm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 14:18
Spozdena menstruace, folikul 17-18 mm

Ahoj. Kazdy měsíc mam menstruaci okolo 19.-20. nyni jeste stale nedorazila. Minulý týden jsem byla na Ultrazvuku (pujdu darovat vajicka, tak proto ten ultrazvuk) a dr. mi rekla ze vlevo mam jeden folikul 17-18 mm… To znamena, ze MS asi jeste ani nemam očekávat? kdyz tam byl jeste ten folikul to zn. ze teprve bude ovulace? nebo jak to je.. to spozdeni je hrozné. Těhotná nejsem.

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42716 příspěvků 24.02.18 14:21

Folikul 17-18 mm bývá pár dní před ovulací. Pokud je zpožděná ovulace, bývá zpožděná i MS, takže bych ten posun brala jako normální. A v téhle fázi by se nejspíš neukázalo ani případné těhotenství.

Bubunka
Kecalka 269 příspěvků 24.02.18 14:27

@ugluk Aha dekuju a za jak dlouho cca po ovulaci přichází MS?

radkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 24.02.18 14:32
@Bubunka píše:
@ugluk Aha dekuju a za jak dlouho cca po ovulaci přichází MS?

10-18 dnů

ugluk
Hvězda diskuse 42716 příspěvků 24.02.18 14:37

Tak nějak. Mělo by to být stále plus minus stejné, čili o kolik se opozdí ovulace, o tolik později přichází MS. Ale já mám na sobě vypozorované, že pokud se mi ovulace opozdí hodně, může být ta druhá fáze kratší a MS mi dorazí třeba už po týdnu, ale každá jsme jiná. Prostě bych se tím neznepokojovala a pokud MS nedojde dva týdny či déle od toho ultrazvuku, zkusila bych test. Ale do té doby bych si nijak neznepokojovala, každé tělo občas ulítne.

Bubunka
Kecalka 269 příspěvků 01.03.18 05:13

@ugluk A je třeba možné, že MS nepřijde vubec ikdyž ten folikul byl už 17.18 mm velký?? protože ještě doted nepřišla, test negativní stále.

ugluk
Hvězda diskuse 42716 příspěvků 01.03.18 09:46

A jak je to dlouho od toho utz? Pokud ten folikul prasknul, tak buď z něj otěhotníš, pak samozřejmě MS nedorazí, nebo ne, a pak by nejpozději 16 dní po ovulaci měla dorazit MS. Nebo se z něj stane cysta a pak může nastat cokoliv.

Bubunka
Kecalka 269 příspěvků 01.03.18 14:49
@ugluk píše:
A jak je to dlouho od toho utz? Pokud ten folikul prasknul, tak buď z něj otěhotníš, pak samozřejmě MS nedorazí, nebo ne, a pak by nejpozději 16 dní po ovulaci měla dorazit MS. Nebo se z něj stane cysta a pak může nastat cokoliv.

na utz jsem byla. 16.2.

ugluk
Hvězda diskuse 42716 příspěvků 01.03.18 17:54

Tak jsi 13 dni od toho utz. Pri tehle velikosti obvykle praska tak za 1/3 dny. Kdyby prasknul za 3 a lutealni fazi jsi mela 14 dni, coz je tak normal, MS by dorazila/nedorazila zacatkem pristiho tydne.

Bubunka
Kecalka 269 příspěvků 02.03.18 04:28
@ugluk píše:
Tak jsi 13 dni od toho utz. Pri tehle velikosti obvykle praska tak za 1/3 dny. Kdyby prasknul za 3 a lutealni fazi jsi mela 14 dni, coz je tak normal, MS by dorazila/nedorazila zacatkem pristiho tydne.

oki dekuju tak uvidim no… kazdopadne me furt boli bricho jak kdyz to mam dostat a nic

Bubunka
Kecalka 269 příspěvků 02.03.18 16:39

@ugluk asi uz tyden mam takovy bily vodovy vytok.. nikdy jsem to moc nesledovala.. ale je to treba pred MS??

ugluk
Hvězda diskuse 42716 příspěvků 02.03.18 16:42

Hele těžko říct. Prostě buď jsou to všecko příznaky blížící se MS, nebo jsi těhotná, no, ono se to zpočátku projevuje hodně podobně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >