Reklama

Krev z konečníku při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janestar
Nováček 10 příspěvků 01.03.18 15:11
Krev z konečníku při menstruaci

Ahoj holky, trochu se stydím, ale musím se s vámi poradit. Už docela dlouhou dobu pozoruji při menstruaci krev se sliznicí i z konečníku? Přijde vám to normální? Má to některá z vás také? 5 let bojuji se záněty močového měchýře, vždy nalezen ve vagině a i v moči enterokok, až teď mě napadlo, jestli to nemá nějakou souvislost. Docela brzo bych chtěla dítě, ale mám pořád ATB :-(. Díky moc všem za zkušenosti a názory.

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 01.03.18 15:12

No prijde mi to divne…urcite bych to konzultovala

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.03.18 15:20

@Janestar Obávám se, že to bude endometrioza ve střevě. Rozhodně doporučuji navštívit lékaře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 15:34

A máš to jen behem MS nebo i mimo ni?

Janestar
Nováček 10 příspěvků 01.03.18 15:38

Krvácení se objevuje jen během menstruace. A jak jsem psala, není to ani tak klasická krev, ale opravdu vypadá jako menstruační s příměsí sliznice. Endometrioza se dá nějak léčit?

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.03.18 15:44

@Janestar Je to s ní složité. Poptej se lékaře, počti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 15:48

Tak v tom případě to mám taky a celý život Nebo si nerozumíme… když se pri MS utiram po „velky“ tak mám celý cerveny papir- místo hnědý. :roll:

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.03.18 15:51
@Anonymní píše:
Tak v tom případě to mám taky a celý život Nebo si nerozumíme… když se pri MS utiram po „velky“ tak mám celý cerveny papir- místo hnědý. :roll:

No tak to máme všechny snad, protože stahem svalů se víc krvácí. Otázka je, odkud a to se přece po utření poznat dá.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.03.18 15:51

Respektive se víc krve vytlačí ven tím tlačením.

Janestar
Nováček 10 příspěvků 01.03.18 15:58

Jenže u mě to nesouvisí s velkou potřebou. Při menstruaci když jdu na malou například a utřu si konečník, je plný krve se sliznicí.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.03.18 16:00

@Janestar Nejspíš tam bude ložisko endometriozy, které při menstruaci krvácí. Ale tak může to být jiný důvod, to musí posoudit lékař.

Janestar
Nováček 10 příspěvků 01.03.18 16:01

Děkuji, no zkusím se objednat na gynekologii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 12:16

také mam myslela jsem si že je to v pořáadku když je to při menstuaci když se uštu jak paní píše zase tolik krve nemam používam menstučni kališek a myslela jsem že to přestane chtěla jsem snim jit i plavat ,ale takhle asi težko když mi teče krev z konečniku nwm co stim :(

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 31.08.18 13:07
@Janestar píše:
Jenže u mě to nesouvisí s velkou potřebou. Při menstruaci když jdu na malou například a utřu si konečník, je plný krve se sliznicí.

Proboha jdi k lékaři

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 31.08.18 13:16

chce to udelat vysetreni koncecniku..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama