Špinění 10 dní před MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.03.18 23:36
Špinění 10 dní před MS

Ahoj holky.
Mám dotaz. Začala jsem 10 dní před MS špinit slabě, dneska je to uz jen tyden do menstruace a spineni je silnejsi. Beru antikoncepce Daylette po dobu 2 let. Tehotna urcite nejsem. Stava se vam to taky, ze spinite pred ms? Je to normalni? Je teda pravda ze den predtim nez jsem zacala spinit jsme meli s partnerem 2× trosku sviznejsi sex, ale kdyz spineni pokracuje a zesiluje tak to z toho nebude. Mela jsem to uz minuly mesic tak, v lednu jsem byla 3 tydny nemocna, horecky, antibiotika a rozhodilo mi to od te doby cyklus.. u Dr. Jsem zatim nebyla, rikam si ze pockam jeste jak doberu posledni platicko anti a treba se to jeste srovna. Mate nekdo podobne zkusenosti?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9210 příspěvků 03.03.18 23:41

Mě se to stávalo když jsem brala antikoncepci že jsem takhle špinila tak jsem zašla k doktorovi a ta mi je změnila jen že mi pak nedělali dobrotu žádné, ale až po 5 letech užívání :)

Petule030
Kelišová 5555 příspěvků 03.03.18 23:42

@Kz198 Možná ti přestaly sedět tyhle prášky. Řekni o tom gynekologovi, třeba příště předepíše jiné.

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.03.18 23:49

@Petule030 @Petruna21 ale nemuze to mit momentalne nejaky vliv na ucinost HA to spineni ne?

Petruna21
Echt Kelišová 9210 příspěvků 03.03.18 23:50

@Kz198 Myslím si že ne ale zašla bych ke gynekologovi a řekla to třeba ti napíše jiné že ti tyhle nesedí :)

Petule030
Kelišová 5555 příspěvků 04.03.18 00:01

@Kz198 Nemělo by mít. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama