Reklama

Špinění 10 dní před MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.03.18 23:36
Špinění 10 dní před MS

Ahoj holky.
Mám dotaz. Začala jsem 10 dní před MS špinit slabě, dneska je to uz jen tyden do menstruace a spineni je silnejsi. Beru antikoncepce Daylette po dobu 2 let. Tehotna urcite nejsem. Stava se vam to taky, ze spinite pred ms? Je to normalni? Je teda pravda ze den predtim nez jsem zacala spinit jsme meli s partnerem 2× trosku sviznejsi sex, ale kdyz spineni pokracuje a zesiluje tak to z toho nebude. Mela jsem to uz minuly mesic tak, v lednu jsem byla 3 tydny nemocna, horecky, antibiotika a rozhodilo mi to od te doby cyklus.. u Dr. Jsem zatim nebyla, rikam si ze pockam jeste jak doberu posledni platicko anti a treba se to jeste srovna. Mate nekdo podobne zkusenosti?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9861 příspěvků 03.03.18 23:41

Mě se to stávalo když jsem brala antikoncepci že jsem takhle špinila tak jsem zašla k doktorovi a ta mi je změnila jen že mi pak nedělali dobrotu žádné, ale až po 5 letech užívání :)

Petule030
Kelišová 5726 příspěvků 03.03.18 23:42

@Kz198 Možná ti přestaly sedět tyhle prášky. Řekni o tom gynekologovi, třeba příště předepíše jiné.

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 03.03.18 23:49

@Petule030 @Petruna21 ale nemuze to mit momentalne nejaky vliv na ucinost HA to spineni ne?

Petruna21
Echt Kelišová 9861 příspěvků 03.03.18 23:50

@Kz198 Myslím si že ne ale zašla bych ke gynekologovi a řekla to třeba ti napíše jiné že ti tyhle nesedí :)

Petule030
Kelišová 5726 příspěvků 04.03.18 00:01

@Kz198 Nemělo by mít. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama