Injekce agolutinu - po 3 měsíční absenci ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
Kecalka 302 příspěvků 05.03.18 11:03
injekce agolutin

Ahoj holky, mam PCO a pred mesicem mi po 3 mesicni absenci MS gynekolozka pichla injekci agolutinu. MS prisla do 5 dni. Beru Inofolic a po mesici prisla MS sama, pouze s petidennim zpozdenim. Myslite, ze k tomu dopomohl ten Inofolic, nebo je to treba jeste diky te injekci z minula? Dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Echt Kelišová 9955 příspěvků 05.03.18 11:10

@tali98 rekla bych, ze to injekci nebude. Ja jsem pri PCO mela treba jeden cyklus 88 dni a ten dalsi 32 :-D takze tezko rict..

tali98
Kecalka 302 příspěvků 05.03.18 11:12

@Lekninka91 No me prave potesilo, ze MS prisla sama a v podstate skoro na cas. :D Tak mozna ten Inofolic pomohl.

Bobby
Extra třída :D 13944 příspěvků 05.03.18 12:27

No agolutinem to nebude…je to progesteron a diky jeho spadu přichází ms…v tele uz ho nemas..mohlo to treba nakopnout cyklus, ale prikladala bych to tomu Inofoliku..ted jen aby to pokracovalo i dal…

tali98
Kecalka 302 příspěvků 05.03.18 13:46

@Bobby Doufám :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Kemra s Hrušínským rozkmotřila milenka. Vše ukončila facka a nakonec rakovina

Šestadevadesáti let by se 22. června dožil klasik české herecké školy,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama