Puchýřky u vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela59
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 09:36
Puchýřky u vaginy

Dobrý den, kolem vaginy se mi objevily puchyrky které za pár dni praskly a vznikly strupy, zároven také u pusy opar a koutek a taky na hlave strupy. Šla jsem tedy na gynekologii a tam mi předepsal Léky Herpesin a Mast Herpesin. po dobrání léků kontrola ale nic se nezlepšilo. Tak mě tedy poslal na kožní a tam mi řekla že se jedná o bakteriální infekci. Mě se to tedy stále nezdá aby se z bakteriální infekce vytvořily puchýřky. Nemate s tim nekdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 16.03.18 10:06

@Michaela59 Skoč si k jinému kožaři. Mně se takhle dělaly puchýřky rok a vyklubalo se z toho autoimunitní onemocnění, ale k tomu jsem se bohužel dobrala až po roce běhání po různých doktorech (obvoďák, gynda, kožní, imunologie…).
Ale třeba je to prostě fakt jen opar, masivní výsev. Herpesin nepomůže někdy napoprvé, někdy je potřeba to opakovat. Pro jistotu bych si ale být tebou nechala vzít krev na syfilis, mně ji na to brali, protože říkali, že člověk ani nemusí vědět, že tu nemoc má a projeví se to puchýřky. Přeju ti, ať to není nic vážnýho!

Michaela59
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 10:10

@Pucalkovic Amina Je mi 17let tak doufám že to nic horšího nebude. dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama