Puchýřky u vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela59
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 09:36
Puchýřky u vaginy

Dobrý den, kolem vaginy se mi objevily puchyrky které za pár dni praskly a vznikly strupy, zároven také u pusy opar a koutek a taky na hlave strupy. Šla jsem tedy na gynekologii a tam mi předepsal Léky Herpesin a Mast Herpesin. po dobrání léků kontrola ale nic se nezlepšilo. Tak mě tedy poslal na kožní a tam mi řekla že se jedná o bakteriální infekci. Mě se to tedy stále nezdá aby se z bakteriální infekce vytvořily puchýřky. Nemate s tim nekdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Kecalka 409 příspěvků 16.03.18 10:06

@Michaela59 Skoč si k jinému kožaři. Mně se takhle dělaly puchýřky rok a vyklubalo se z toho autoimunitní onemocnění, ale k tomu jsem se bohužel dobrala až po roce běhání po různých doktorech (obvoďák, gynda, kožní, imunologie…).
Ale třeba je to prostě fakt jen opar, masivní výsev. Herpesin nepomůže někdy napoprvé, někdy je potřeba to opakovat. Pro jistotu bych si ale být tebou nechala vzít krev na syfilis, mně ji na to brali, protože říkali, že člověk ani nemusí vědět, že tu nemoc má a projeví se to puchýřky. Přeju ti, ať to není nic vážnýho!

Michaela59
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 10:10

@Pucalkovic Amina Je mi 17let tak doufám že to nic horšího nebude. dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama