Reklama

Puchýřky u vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela59
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 09:36
Puchýřky u vaginy

Dobrý den, kolem vaginy se mi objevily puchyrky které za pár dni praskly a vznikly strupy, zároven také u pusy opar a koutek a taky na hlave strupy. Šla jsem tedy na gynekologii a tam mi předepsal Léky Herpesin a Mast Herpesin. po dobrání léků kontrola ale nic se nezlepšilo. Tak mě tedy poslal na kožní a tam mi řekla že se jedná o bakteriální infekci. Mě se to tedy stále nezdá aby se z bakteriální infekce vytvořily puchýřky. Nemate s tim nekdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 16.03.18 10:06

@Michaela59 Skoč si k jinému kožaři. Mně se takhle dělaly puchýřky rok a vyklubalo se z toho autoimunitní onemocnění, ale k tomu jsem se bohužel dobrala až po roce běhání po různých doktorech (obvoďák, gynda, kožní, imunologie…).
Ale třeba je to prostě fakt jen opar, masivní výsev. Herpesin nepomůže někdy napoprvé, někdy je potřeba to opakovat. Pro jistotu bych si ale být tebou nechala vzít krev na syfilis, mně ji na to brali, protože říkali, že člověk ani nemusí vědět, že tu nemoc má a projeví se to puchýřky. Přeju ti, ať to není nic vážnýho!

Michaela59
Nováček 3 příspěvky 16.03.18 10:10

@Pucalkovic Amina Je mi 17let tak doufám že to nic horšího nebude. dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama