Začaly mi růst chloupky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:47
Začali mi růst chloupky

Včera mi bylo 12 a při své ranní rutině jsem si povšimla prvních tří chloupků kolem bradavky. Je to normální? Máte to někdo taky? Holit? Neholit?

Reakce:
Tableta
Závislačka 4234 příspěvků 19.03.18 11:48

Gratuluju, trolle.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.03.18 11:49
@Tableta píše:
Gratuluju, trolle.

Taky myslíš, že se začíná měnit ve vlkodlaka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:54
@radkka píše:
Taky myslíš, že se začíná měnit ve vlkodlaka?
Čekala jsem tedy lepší reakce. Třeba by i pomohlo :nevim:
mary.27
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 19.03.18 12:12

Jenom tři chloupky? Napiš až jich kolem bradavky napočítáš cca 1300.. :think:

Petule030
Kelišová 5785 příspěvků 19.03.18 12:14

Nechej ty chloupky na svém místě. Hormony začínají pracovat a to neroste jen ochupení pubické a v podpaží, ale třeba i na břiše, i holkám se může dělat knírek,… Je to normální, život je změna :D

Fokulinka
Kecalka 116 příspěvků 19.03.18 12:48
@Anonymní píše:
Včera mi bylo 12 a při své ranní rutině jsem si povšimla prvních tří chloupků kolem bradavky. Je to normální? Máte to někdo taky? Holit? Neholit?

jakože máš chlupatý bradavky? 8o :think: :nevim: to není dobrý…ty 3 chlupy bys měla mít někde jinde :jazyk:

Luclic
Stálice 56 příspěvků 19.03.18 13:03

V pubertě můžou růst chloupky všude. Neholit. Pokud ti moc vadí, tak pinzetou vytrhnout.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.03.18 16:05

@admin Jako opravdu ten nadpis neopravíte?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17245 příspěvků 19.03.18 16:33
@Anonymní píše: Čekala jsem tedy lepší reakce. Třeba by i pomohlo :nevim:
Čtení pro dívky nic? Kámošky nic?
hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 22.03.18 11:13

Měníš se v ženu, je to přirozené že ti rostou chloupky, u bradavek určitě chloupky neholit. Kdyby ti moc vadily, tak vytrhnout pinzetou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >