Vaginální tablety a krém současně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.03.18 20:26
Tablety a krém současně?

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit? mám kvasinky, doktorka napsala vaginální tablety na 6 dní a vaginální krém na tři dny. Můžu krém a tablety používat současně a vzít si tabletu i krém třeba s hodinovým rozestupem nebo musím prvně dobrat tabletky a pak krémovat? prosím anonym :andel:

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21659 příspěvků 2 inzeráty 24.03.18 20:32

Kápni si na intimku kapičku tea tree oleje a on bacily „vypálí“. Vím, že na to se neptáš, ale třeba pomůže, kdyby nezabraly komerční způsoby.

PeknyVlasy
Kecalka 163 příspěvků 24.03.18 20:33

To ti neřekla užívání?
Nenapsalas název léku, ale dobrý. Pokud vím, tablety jsou vnitřní a krém vnější užívání. Tablety se užívají na noc, když ležíš. Krém si můžeš namazat kdykoliv.

dickys
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 24.03.18 20:35

Já si tablety dávala na noc a kremikem natírala dotyčná místa několikrát denně.

Anonymní  24.03.18 20:44

Krém se jmenuje antifungol. A ještě jeden trapný dotaz :oops: maže se to na vnitřní stranu nebo jen zvenku? :oops: je to poprvé co mám takovou mastičku, vždy jsem měla i aplikátor a zaváděla přímo dovnitř :oops:

Anonymní  24.03.18 20:46

@Aries6 děkuju za radu, pokud léky nezaberou, vyzkouším to

Verun83
Echt Kelišová 7889 příspěvků 33 inzerátů 25.03.18 07:06
@Anonymní píše:
Krém se jmenuje antifungol. A ještě jeden trapný dotaz :oops: maže se to na vnitřní stranu nebo jen zvenku? :oops: je to poprvé co mám takovou mastičku, vždy jsem měla i aplikátor a zaváděla přímo dovnitř :oops:

Kremem tam kam vidis. Proste, jestli mas svedeni a paleni zvenku, tak na to slouzi ta mast. A muzes se tim mazat kdykoli. Nejlepe precist pribalovy letak.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama