Vaginální tablety a krém současně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 20:26
Tablety a krém současně?

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit? mám kvasinky, doktorka napsala vaginální tablety na 6 dní a vaginální krém na tři dny. Můžu krém a tablety používat současně a vzít si tabletu i krém třeba s hodinovým rozestupem nebo musím prvně dobrat tabletky a pak krémovat? prosím anonym :andel:

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22107 příspěvků 4 inzeráty 24.03.18 20:32

Kápni si na intimku kapičku tea tree oleje a on bacily „vypálí“. Vím, že na to se neptáš, ale třeba pomůže, kdyby nezabraly komerční způsoby.

PeknyVlasy
Kecalka 237 příspěvků 24.03.18 20:33

To ti neřekla užívání?
Nenapsalas název léku, ale dobrý. Pokud vím, tablety jsou vnitřní a krém vnější užívání. Tablety se užívají na noc, když ležíš. Krém si můžeš namazat kdykoliv.

dickys
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 24.03.18 20:35

Já si tablety dávala na noc a kremikem natírala dotyčná místa několikrát denně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 20:44

Krém se jmenuje antifungol. A ještě jeden trapný dotaz :oops: maže se to na vnitřní stranu nebo jen zvenku? :oops: je to poprvé co mám takovou mastičku, vždy jsem měla i aplikátor a zaváděla přímo dovnitř :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 20:46

@Aries6 děkuju za radu, pokud léky nezaberou, vyzkouším to

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9264 příspěvků 33 inzerátů 25.03.18 07:06
@Anonymní píše:
Krém se jmenuje antifungol. A ještě jeden trapný dotaz :oops: maže se to na vnitřní stranu nebo jen zvenku? :oops: je to poprvé co mám takovou mastičku, vždy jsem měla i aplikátor a zaváděla přímo dovnitř :oops:

Kremem tam kam vidis. Proste, jestli mas svedeni a paleni zvenku, tak na to slouzi ta mast. A muzes se tim mazat kdykoli. Nejlepe precist pribalovy letak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >