Reklama

Dávkování gynexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fanny18
Nováček 2 příspěvky 25.03.18 18:27
Davkovani gynexu

Ahoj holky mam dotaz..V listopadu jsem prestala brat HA, prvni MS po vysazeni prisla normal, pak uz to bylo horsi vzdy kolem 52 dne..Pak jsem nasla gynex, tak jsem ho zacala brat pri prvnim dni MS, brala jsem 3 tydny pak na tyden vysadila…Dnes mam zacit brat opet, ale MS se mezitim nedostavila, uz jsem z toho blazen…Prsa bolavy jak cert, ale MS nikde…Muzu ten gynex zase zacit brat, nebo mam cekat az se uraci MS prijit?
Snazime se o mimco, ale s timhle cyklem je to fakt dost tezky :zed:
Diky za kazdou radu ;)

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5328 příspěvků 25.03.18 19:03

@Fanny18 Můžeš brát po týdnu pauzy hned.
Já to tedy dělala podobně jako ty, že jsem začala v první den MS, pak jela 3 tydny a začala zase až s prvním dnem MS. Ale některé se do mě tady pustily, že je naprosto jedno, jak se bere, když máš 3 tydny užívání a týden pauzu.
Tak a teď si vyber. :nevim:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 25.03.18 19:37

Bere se 3 týdny a týden pauza bez ohledu na fázi cyklu. Takže můžeš klidně zase začít :)

Sailah
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 25.03.18 19:40

Jo normálně je ber…pokud tedy už nejsi těhotná :D

Fanny18
Nováček 2 příspěvky 26.03.18 06:14

No dělala jsem si test v sobotu odpoledne a nic, tak snad nejsem.. Ale když to mám takhle rozházené tak si přeci pokaždé, když budu mít začít brát gynex, nebudu dělat test ne? Ten gynex by hodně ublížil, kdybych ho brala v těhu? Jako myslím tím, do té doby, než bych to zjistila?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama