Reklama

Nekonečná mykóza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 20:15
Nekonečná mykóza

Mám už asi měsíc mykóza, nebo teda… Bylo mi před měsícem řečeno, že jí mám. Ze začátku to bylo příšerné nemohla jsem ani chodit. Teď mám neustále netekly jeden pysk, který občas zasvedi jinak nic víc, ale nemůžu se toho zbavit. Zítra jdu opět k doktorce, protože jsem z toho už bezradná. Nemáte nějaká stejné problémy nebo zkušenosti jak na to? :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pavla.souku
Stálice 93 příspěvků 25.03.18 20:20

Léčí se tvůj partner? Pokud ne, tak ti to předává, jinak žehlit prádlo -ručníky, prát na co nejvyšší teplotu.

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 25.03.18 20:21

@pavla.souku
Nespime spolu vubec a ano léčí se… Maze se dvakrát denně… :,(

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 47801 příspěvků 25.03.18 20:27
@pavla.souku píše:
Léčí se tvůj partner? Pokud ne, tak ti to předává, jinak žehlit prádlo -ručníky, prát na co nejvyšší teplotu.

no, to na mykozu nepomůže.

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 25.03.18 20:33

A mykoza je výsledek kultivace? Nechala bych si ji udělat jinde, i kdyby pro klid duše. Mě jednou doktor taky diagnostikoval mykozu, napsal mi Macmiror a kdyz jsem sla k jinemu, lup ho byl z toho rozjetej genitalni opar a velmi bolestiva sranda na dva tydny. Jako tyhle srandy se vetsinou zaleci rychle, jestli to trva dlouho uz bych to resila durazneji

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 25.03.18 20:39

@Annanasova doktorka mi dělala stery a výsledky prý byly stejný jako prvotní diagnózy ale bylo to takové zavádějící, byla tam jiná doktorka. Teď už tam bude má stála tak uvidím. Jsem z toho fakt na dně… :,(

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 25.03.18 20:41

@Annanasova a macmiror jsem měla takz ale už mi došel tak používám pinafucin, který mi byl napsanej jako první „záchrana“ :,( :,(

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 25.03.18 20:43
@Anonymní píše:
Mám už asi měsíc mykóza, nebo teda… Bylo mi před měsícem řečeno, že jí mám. Ze začátku to bylo příšerné nemohla jsem ani chodit. Teď mám neustále netekly jeden pysk, který občas zasvedi jinak nic víc, ale nemůžu se toho zbavit. Zítra jdu opět k doktorce, protože jsem z toho už bezradná. Nemáte nějaká stejné problémy nebo zkušenosti jak na to? :,( :,( :,(

Partner je přeléčený? Ty jsi nasadila dietu? Nosíš pouze bavlněné spodní prádlo, vyprané bez aviváže a přežehlené?

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 25.03.18 20:48

Hodně to podporuje cukr, tak i omezit sladký

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 25.03.18 20:48

Hodně to podporuje cukr, tak i omezit sladký

Alias.medved
Povídálka 24 příspěvků 25.03.18 20:48

@lleennttiillkkaa
Dietu bezcukrovou jsem mela dva tydny a bylo to opravdu tak stokrat horší než teď. S přítelem nesmíme asi už měsíc a čtvrt a sám se maže. A ano snažím se nosit bavlněné prádlo… Všechno už jsem zkusila a zatím bez výsledku :( :,(

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 25.03.18 20:57

Zkusila bych nasadit houbu Reishi, má vliv na spoustu věcí, na mykózy by mohla taky zapůsobit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 21:16

Ještě mě napadlo bereš antikoncepci? Ta hodně způsobuje mykozy, kvůli hormonům obsažené v ní. Já když jí brala, měla jsem jednu mykozu za druhou. I v letáku se můžeš dočíst, že vedlejší účinek můžou být plísňová onemocnění - to jsou kvasinky, mykoza.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 25.03.18 21:16

Už ji mám kolik let, vlastně co jsem s partnerem osm let, předtím sem jí neměla snad nikdy. Prelecime se čípky, masti je to furt dokola.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 25.03.18 21:23
@Alias.medved píše:
@lleennttiillkkaa
Dietu bezcukrovou jsem mela dva tydny a bylo to opravdu tak stokrat horší než teď. S přítelem nesmíme asi už měsíc a čtvrt a sám se maže. A ano snažím se nosit bavlněné prádlo… Všechno už jsem zkusila a zatím bez výsledku :( :,(

TO PRÁDLO MUSÍŠ VYVAŘOVAT - pozor, to je důležité. Mykóza přežije i šedesát stupňů - takže - já veškeré prádlo i ručníky dávám na vyvářku.

Plus mě dlouholeté mykózy zbavily produkty od Hadka - Candisan a Femishea + Feminella Vagi C z lékárny (večer čípek z krému Femishea pokapat olejíčkem Candisan, zavést. Pak ráno nebo dopoledne zavést Femisheu. To vše dělat tak minimálně dva týdny a po skončení si dát ještě týdenní kůru jenom Femisheou, kterou pak lze brát třeba 1-2× týdně i jako prevence. Plus existují probiotika přímo na mykózu.

Také si hodně na dikusích holky chválí Candivac, ten jsem ale sama na sobě nezkoušela.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama