Bolest při menstruaci a pálení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vvv.ba
Nováček 7 příspěvků 27.03.18 16:02
Bolest při menstruaci a pálení

Zdravím všechny dámy,

bude mi za pár měsíců 21 let a nedávno jsem měla svůj první pohlavní styk. Menstruace se mi opozdila, však jsem ji dostala tohle pondělí ráno. Když jdu na malou, tak mi většinou po (málokdy během) čůrání začne pálit nebo skoro až řezat, mám-li to tak nazvat. Pokaždé to trvá jen chvilinku a já pak z toalety mohu odejít bez bolesti. Párkrát se mi stalo, že jsem měla velké nutkání močit, až jsem si myslela, že to nestihnu dojít. Ale jen co jsem dosedla, spíš jsem nevylučila moč, ale krev z menstruace. Nevíte čím by to mohlo být?

Četla jsem, že menstruace se po prvním sexu může opozdit a že na tu bolest mám hodně pít a nejlépe po každé návštěvě toalety se umýt.

Mám si, až mi skončí menses, zajít k lékaři? Ještě nikdy jsem takový problém neměla, budu tedy ráda za každou Vaši radu.

Vanda

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8388 příspěvků 33 inzerátů 27.03.18 16:04

Zanet mocaku. Zkus urologicky caj a treba urinal akut, nebo blokurinu. Lichorerisnice tinktura je taky dobra.

Petruna21
Echt Kelišová 9775 příspěvků 27.03.18 16:13

Přesně tak též bych řekla zánět močáku v lékárně si kup prášky, urologický čaj a hodně pij :)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 27.03.18 16:27

Jasnej zánět močáku, asi bych hned řešila s doktorem. Lichořeřišnice je dobrá. Hodně pít a pít a pít :)

vvv.ba
Nováček 7 příspěvků 27.03.18 20:55

No to je mi pěkné teda.. :,( Díky za odpovědi, ale mám k tomu tedy ještě jednu otázku - je možné, že jsem tedy menses dostala ráno a abych ten zánět chytla hned večer a že by byla menstruace slabší?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama