Menstruace jen 4 dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 23:29
Menstruace jen 4 dny

Dobrý den chtěla bych se zeptat asi před měsícem jsem vysadila antikoncepci a asi před 1-2 týdnem jsem měla pohlavní styk ale s manželem jsme zapomněli ze uz prášky neberu a manžel do me dal spermie :oops:
A asi po 3 dnech jsem dostala menstruaci a měla jsem to jen 4 dny. Test jsem si udělal ale byl negativní tak si nevím rádi :nevim:
Můžu být těhotná ale na testu se to neukázala jeste a nebo to je normální když jsem přestala brát prášky děkuji za odpovědi

Reakce:
Mari.G
Kelišová 5541 příspěvků 17.06.19 23:45

Pokud MS proběhla, tak je riziko těhotenství minimální. Už kvůli tomu načasování sexu, jestli byl 3 dny před menstruací, to tedy nebyla ovulace. Jinak za mě MS 4 dny zcela standard.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 00:03

Ja se jen ptám nikdy jsem 4 dny menstruaci neměla měla jsem ji normálně 7 dní
Tak proto se právě ptám
A děkuji za odpovědi @Mari.G

Florimo
Kecalka 123 příspěvků 18.06.19 06:32

Ahoj, ja treba mela MS po vysazeni a dalsi mesice jen 2 dny…

Jessica4
Kecalka 244 příspěvků 18.06.19 06:56

Já mám menstruaci tak 3 dny. Pak už jen špiním. Několikrát jsem to s dr řešila, protoze ji mám i slabou ale vše je ok. Buď ráda že ji máš takhle krátkou, pokud za tím není nějaký problém. Ale těhotenství to nebude.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 18.06.19 07:21

Čtyři dny menstruace je normální délka. Nemůžeš porovnávat menstruaci po vysazení s krvácením při braní antikoncepce. To jsou dvě odlišné věci.

terrka83
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 18.06.19 07:49

Já to mám běžně jen 3 dny a dr neříkala, že by to měl být nějaký problém :D

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 18.06.19 07:53
@Anonymní píše:
Tak proto se právě ptám

Jestli jsi předtím brala prášky, tak jsi neměla menstruaci, ale krvácení z vysazení, tu máš teprve teď. Takže to nemůžeš srovnávat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 12:59

Děkuji všem ze jste mi to vysvětlili

Kajka9
Závislačka 4972 příspěvků 18.06.19 13:17
@Anonymní píše:
Tak proto se právě ptám

Tak si udělej znovu test.. ale máš to nejspíš po vynechání HA..to dělá hodně..amuseli by jste se trefit do OVU to by byla náhoda…

Váš příspěvek
Reklama