Menstruace o 10 dní dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marťásek 007
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 18.09.18 21:07
menstruace o 10 dní dříve

Ahoj Holky, mám dotaz…
Menstruaci mám přesnou, jak hodinky, vždy po 25 dnech, občas je o den dřív nebo o den dýl, ale většinou vždy po 25 dnech…
Ale teď to nechápu…Dostala jsem MS, jako vždy a cca v půlce cyklu mám ovulku, teď ale nic, tak jsem si říkala, že tenhle měsíc asi ovulka není, nebo co :think: Mno a místo ovulace mám asi MS :nevim:
Zatím jen ěpinění, ale jsem trošku zmatená proč tak brzy a hlavně proč nebyla ovulace :think:
díky za reakce

Reakce:

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 18.09.18 21:41

@Marťásek 007 No nikdo křišťálovou kouli nemá. Uvidíš, jak se to vyvine, jestli to bude pokračovat a nebo to bude jen špinění.

TetaIvuška
Povídálka 15 příspěvků 18.09.18 21:50

Ahoj,ja mela to stejne…krvaceni uprostred cyklu a nakonec z toho byl spontanni potrat. Menstruace pred tim prisla v terminu, i kdyz jsem uz byla tehotna. Zjistili mi z krve hodnotu hcg, v deloze uz nic nebylo :( Tim, ze prisla ms v terminu, test jsem si nedelala. kazda to mame jinak, muze to byt treba i cysta u Tebe nebo hormonalni nerovnovaha. Pokud by krvaceni neustavalo, radsi bych sla k dr.pro jistotu.

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 18.09.18 21:58

Já poslední MS měla o 10 dní dřív a trvalo to 14 dní. 7 dní jen málo a černá krev a pak 7 dní normální MS. Dle dr. jsem ok. Těhotná jsem nemohla být nemám vejcovody.
Co to bylo mi nedokázal ani dr. říct :zed:

Marťásek 007
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 18.09.18 21:59

@TetaIvuška Díky,MS předtím byla přesná,jako vždy,jen teď si to přišlo jaksi dřív…
antikoncepci neberu žádnou,takže hormonální nerovnováha by to být neměla,ale uvidíme :think:

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 18.09.18 22:03

@Marťásek 007 Možná. právě proto, že HA nemáš, tak ta nerovnováha je víc pravděpodobná.

Marťásek 007
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 18.09.18 22:07

@P4ja To si nemyslím…Jak jsem psala,tak MS mám přesnou a to již několik let,proto mě toto trošku zarazilo…

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 18.09.18 22:10

@Marťásek 007 Tělo není stroj. Očividně se něco děje,když takhle krvácíš z ničeho nic.

TetaIvuška
Povídálka 15 příspěvků 19.09.18 20:17
@Marťásek 007 píše:
@TetaIvuška Díky,MS předtím byla přesná,jako vždy,jen teď si to přišlo jaksi dřív…
antikoncepci neberu žádnou,takže hormonální nerovnováha by to být neměla,ale uvidíme :think:

a tehotna byt nemuzes?

Marťásek 007
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 26.09.18 12:23

@TetaIvuška Těhotná nejsem,tedy myslím,že ne :) uvidíme další cyklus,zda se to srovná,teď momentálně u mě probíha ovulace,takže to vypadá,že to byl asi jednorázový výpadek :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >