Špinění až do další menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 11:24
Špinění až do další menstruace

Dobrý den, je mi 28 let. Už tak od března neustále špiním. Mám menstruaci, týden nic, a po týdnu zase špinění až do další menstruace, teda pokud přijde. Za poslední půl roku jsem byla 2× na vyvolání. Zpozorovala jsem, že to špinění začne při nějaké námaze. Časté chození do schodů, tahání těžkých tašek, dlouhé procházky. Byla jsem u své gynekoložky, ale vše v pořádku. Jak na ultrazvuku vnějším tak vnitřním vše v pořádku. Zrovna před týdnem jsem byla na kontrole a zase vše ok. Ale ve čtvrtek zase špinění až do slabého krvácení. Je to dost otravné. Nic zvláštního mě nebolí, jen v pravém podbřišku, ale to mi před rokem řekli, že tam mám skřípnuté tříslo, takže to asi s tím nesouvisí. Napadá Vás, jak by se to špinění dalo řešit? Gynekoložka říkala, že pokud se to bude opakovat (což se furt opakuje), tak bude třeba nasadit antikoncepci, ale to se mi brát tak „zbytečně“ nechce :( Předem děkuji za odpověď a nějaké tipy co by to mohlo mít a zda někdo byl na tom podobně :)

Reakce:

P4ja
Kelišová 6337 příspěvků 16.09.18 11:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 28 let. Už tak od března neustále špiním. Mám menstruaci, týden nic, a po týdnu zase špinění až do další menstruace, teda pokud přijde. Za poslední půl roku jsem byla 2× na vyvolání. Zpozorovala jsem, že to špinění začne při nějaké námaze. Časté chození do schodů, tahání těžkých tašek, dlouhé procházky. Byla jsem u své gynekoložky, ale vše v pořádku. Jak na ultrazvuku vnějším tak vnitřním vše v pořádku. Zrovna před týdnem jsem byla na kontrole a zase vše ok. Ale ve čtvrtek zase špinění až do slabého krvácení. Je to dost otravné. Nic zvláštního mě nebolí, jen v pravém podbřišku, ale to mi před rokem řekli, že tam mám skřípnuté tříslo, takže to asi s tím nesouvisí. Napadá Vás, jak by se to špinění dalo řešit? Gynekoložka říkala, že pokud se to bude opakovat (což se furt opakuje), tak bude třeba nasadit antikoncepci, ale to se mi brát tak „zbytečně“ nechce :( Předem děkuji za odpověď a nějaké tipy co by to mohlo mít a zda někdo byl na tom podobně :)

No já občas špinila z prokveného čípku. Doktorka mně poradila Cicatridine a během pár dnů to zmizelo.

klaarach
Nováček 1 příspěvek 16.09.18 14:37

Já měla podobný problém, řešila jsem to asi půl roku a hodně mi pomohl kontryhelový čaj. V lékárně mi sice řekli že je to především na bolesti ale já do tří dnů špinit přestala. Tak za zkoušku nic nedáte si myslím :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >