Reklama

Jak docílit přirozené a pravidelné menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barunkak1
Povídálka 11 příspěvků 14.09.18 09:43
docílení přirozené,pravidelné menstruaci

Ahoj holky, vysadila jsem antikoncepci, brala jsem ji 5 let, protoze mi nedocházela přirozeně menstruace. Čekám, že se snad tělo vzchopila a snad mi dojde přirozeně, plánujem mimi. Máte nějaké rady, vitamíny, čaje?
Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 14.09.18 09:50

Kontryhel pomáhá srovnat cyklus a ber kyselinu listovou když plánujete miminko,tim nic nezkazis ;) Na podporu tehotenstvi jsem pila caj od Ludmily Mojžíšové.

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 14.09.18 10:03

Hlavně bych zkusila detox těla.

barunkak1
Povídálka 11 příspěvků 14.09.18 10:03

Jak?

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 14.09.18 10:13

@barunkak1 detoxikační náplasti, detoxikační čaje. Mně teď dost haprovala menstruace, protože jdu pomalu do přechodu a po dotoxu se to zase srovnalo. Sice už nemám pravidelnou jako dřív, ale je to jen plus mínus 2 dny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >