Jak docílit přirozené a pravidelné menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barunkak1
Povídálka 13 příspěvků 14.09.18 09:43
docílení přirozené,pravidelné menstruaci

Ahoj holky, vysadila jsem antikoncepci, brala jsem ji 5 let, protoze mi nedocházela přirozeně menstruace. Čekám, že se snad tělo vzchopila a snad mi dojde přirozeně, plánujem mimi. Máte nějaké rady, vitamíny, čaje?
Děkuji :kytka:

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 14.09.18 09:50

Kontryhel pomáhá srovnat cyklus a ber kyselinu listovou když plánujete miminko,tim nic nezkazis ;) Na podporu tehotenstvi jsem pila caj od Ludmily Mojžíšové.

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 14.09.18 10:03

Hlavně bych zkusila detox těla.

barunkak1
Povídálka 13 příspěvků 14.09.18 10:03

Jak?

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 14.09.18 10:13

@barunkak1 detoxikační náplasti, detoxikační čaje. Mně teď dost haprovala menstruace, protože jdu pomalu do přechodu a po dotoxu se to zase srovnalo. Sice už nemám pravidelnou jako dřív, ale je to jen plus mínus 2 dny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >