Bolest v podbřišku, napravo

5
13.9.18 07:24

Bolest v podbříšku, napravo

Zdravím,
už druhý týden mám bolesti v pravém podbříšku a doktoři už neví, co se mnou. V táborské nemocnici si mě posílají od čerta k ďáblu, už jsem tam oběhala snad všechna oddělení a nakonec mi řekli, ať si vezmu ibalgin, protože nikde nic nevidí. Tak se chci zeptat, nemáte s tím nikdo zkušenosti? Popřípadě myslíte, že bych to měla zkusit ještě jinde? Bolí to už opravdu hodně :( Děkuju za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.9.18 09:08
@terka.so píše:
Zdravím,
už druhý týden mám bolesti v pravém podbříšku a doktoři už neví, co se mnou. V táborské nemocnici si mě posílají od čerta k ďáblu, už jsem tam oběhala snad všechna oddělení a nakonec mi řekli, ať si vezmu ibalgin, protože nikde nic nevidí. Tak se chci zeptat, nemáte s tím nikdo zkušenosti? Popřípadě myslíte, že bych to měla zkusit ještě jinde? Bolí to už opravdu hodně :( Děkuju za rady :kytka:

Určitě bych zkusila jinou nemocnici, tohle není normální. Momentálně mám vyléčený zánět vaječníku, ale bolest v levém podbřišku už se zase hlásí, takže držím palce a pevné nervy, opravdu to se spodkem není sranda.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat