Reklama

Vystoupenina v pochvě - přepážka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 13:13
Vystoupenina v pochvě - přepážka?

Ani nevím jak ten můj problém popsat. Je mi 17 a u gynekologa jsem ještě nebyla. Teď jsem si v pochvě nahmatale nějakou asi centimetrovou vystoupeninu. Normálně na ni narazím asi po 4 cm. Před touto vystoupeninou (směr nahoru) je taková cestička, která pokračuje asi 1-1,5 cm. Ovšem normálně mi pochva pokračuje, když mírně zatočím dozadu. Asi jsem to nevysvětlila úplně nejlíp, ale snad mi pomůžete :think:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 13:17

Proč nechodis na gyndu v 17? Jinak nevím, ale nějaký výstupek by nemusel nic znamenat. Já také nemám úplně hladkou sliznici :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 13:20
@Anonymní píše:
Proč nechodis na gyndu v 17? Jinak nevím, ale nějaký výstupek by nemusel nic znamenat. Já také nemám úplně hladkou sliznici :lol:

Noo, nějak jsem neměla tu potřebu :oops: :lol:
Ale tak velký? A navíc jsem zapomněla dodat, že je to poměrně mekké a dá se s tím i trošku hýbat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 13:22
@Anonymní píše:
Noo, nějak jsem neměla tu potřebu :oops: :lol:
Ale tak velký? A navíc jsem zapomněla dodat, že je to poměrně mekké a dá se s tím i trošku hýbat

Byt tebou, zaridim si gyndu. Od 15 se už normálně chodí. Bude to je kousek nějaký sliznice, ale já ti do pochvy nevidím :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 13:27

A neni to čípek ? :mrgreen: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 13:29
@Anonymní píše:
A neni to čípek ? :mrgreen: :lol:

To je jeden? :lol: já se v tom ještě moc nevyznám :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 13:33
@Anonymní píše:
To je jeden? :lol: já se v tom ještě moc nevyznám :zed:
:mrgreen: ano jenom jeden, koukni na net a něco si o tom přečti, já když jsem byla mladší taky jsem si sahala a nechápala jsem co to je, bylo to měkké a takové pohyblivější :) …a až po pár letech jsem někde četla že je to čípek :lol: před menstruaci je jiný než po menstruaci…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama