Reklama

Opožděná menstruace dlouhodobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 12:05
Opožděná menstruace dlouhodobě

Zdravím :mavam:
Je mi 15 let a svoji 1. menstruaci jsem dostala v 13 letech. Pak se myslím delší dobu nic nedělo a asi od 13 a půl ji mám pravidelnou, ale ovšem mi vždy mešká. Nejdřív jsem ji měla jednou za 2 měsíce a teď jednou za 1 měsíc a přibližně 14 dní. Někde jsem četla, že se cyklus může vyvíjet i několik let, ale přesto se chci zeptat, jestli to taky někdo takhle měl?

Přečtěte si článek: Opožděná menstruace

Reklama

Reakce:

rozand
Závislačka 2931 příspěvků 12.09.18 12:08

To je naprosto v pořádku, ještě máš čas :), menstruace závisí na hormonech, které v patnácti nejsou nijak ustálené… Jinak do 45 dní (od začátku do začátku) se to bere jako normální i u žen s ustáleným cyklem.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 12.09.18 12:09

To není meškání. ;) asi máš prostě jen dlouhé cykly. Buď ti tak zůstanou nebo si to časem sedne a zkrátí se.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 20:11

Ahoj je mi 15 a právní menstruaci jsem dostala asi ve 13. První rok bylo všechno vpohode ale pak to začalo být po dvou měsících a teď už jsem to nedostala půl roku. Poraďte prosím. Děkuju za odpověď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 03:15
Opoždění

Ahoj, je 11.10. mi bude 15 let a svou první menstruaci jsem měla v červenci kdy mi bylo 13… Do října bylo vše Ok, ale pak začal stres s tím že se odstěhuji k tátovi (rodiče se rozvedli a já se s mamkou celou tu dobu hádanka) a menstruace nikde.. Nakonec jsem zůstala u táty a menstruace se dostavila až teď v září. Je to v pořádku? :nevim: K tomu mám další dotaz, teď když mám ke konci menstruace, cítím hrozné “škubání” v prsou, to je normální?

rozand
Závislačka 2931 příspěvků 29.09.18 10:47

Ano, obojí je zcela normální. Nepravidelnosti cyklu jsou běžné několik prvních let. Prsa bývají citlivá na hormonální změny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >