Reklama

Co by to mohlo býti? Výtok, zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 16:28
Co by to mohlo býti ??

Ahoj holky zajímalo by mne jestli to některá taky neměla. Ms mám nepravidelnou ale podle nejdelsiho terminem mezi Menstruacemi už mám dnes 13ty den spozdeni.TT negativni.14 dní mě bolí v kříži,4dni mě pichalo na pravé strane a i 14 dní (občas) mámkdyž se utru toaletakem růžový výtok. Predevcirem jsem se musela narychlo objednat na gyndu protože jsem ráno vstala, nacurala ranní moč do skleničky (abych zkusila další TT) utrela jsem se a měla jsem na toaletaku tmavě hnědý hustý výtok skoro až cerny (a od te doby nic.)Doktor mě zkoukl řekl mi, že cystu nevidí, že těhotenství také ne, dvakrát mi zmáčkl na břicho a rekl, že když to nedostanu do konce měsíce mám se k němu na začátku dalšího objednat. Docela mě zarazilo, že mi neodebrala krev nebo nevzal cytologii nebo neco.Tkze vůbec nevím co mi je, nepřijde mi normalni, ze mi neřekl co by to mohlo být a ani to nezkusil zjistit jestli to třeba není vážnější. Vim, že černá krev je stará krev ale asi musím mít nějaké problém když ms nedorazila a ukazala se jen jako " tmavě hnědý výtok ". Chtela jsem se objednat k jinými Dr. Ale všude jsou dlouhý objednávaci termíny. Co by to mohlo být??

Reklama

Reakce:

Marcam
Kelišová 5033 příspěvků 13.09.18 16:43

Podle mě jsi měla slabší měsíčky,také to občas mívám,počkej si na další a pak uvidíš. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 16:47

To se mi ještě nestalo.Myslí­te,jako že bych mohla být těhotná??

Marcam
Kelišová 5033 příspěvků 13.09.18 16:52

No jestli máš test negativní a doktor nic neviděl,tak asi ne.Počkej na další ms.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 17:00

Zkusim.Diky a přeju hezký zbytek dne :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 13:09

Já mam teď problém že s přítele jsme si dali párkrát " pozor" no a už druhej měsíc zpoždění před tim 12 dní a měla jsem půjem teď je to teprve 3tí den ale zase mám průjem .Nevíte někdo co to muže být ? 8o

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >