Menstruace opět nepřišla

Anonymní
19.5.21 11:50

Menstruace opět nepřišla

Zdravím,
Je mi 13 a menstruaci jsem dostala už asi před 10 měsíci, poslední dva měsíce mi nedorazila. Myslíte že je to v pohodě nebo bych to měla začít řešit? Mám lehkou nadváhu, ale nic hrozného (68kg/165cm). Mamce jsem se zatím nesvěřila.

Budu ráda za váš názor

Prosím o zachování anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
19.5.21 11:58

Ahojky, trvá několik let než se menstruace srovná tak, aby chodila přesně. Máš ji zatím chvilku, tak se vůbec nestresuj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 12:01
@Arkedona píše:
Ahojky, trvá několik let než se menstruace srovná tak, aby chodila přesně. Máš ji zatím chvilku, tak se vůbec nestresuj :hug:

Ano, vím, že to chvíli trvá než se to usadí. Jen mi přišlo divné, že jsem ji měla předtím 8 měsíců pravidelnou, ale asi máte pravdu.
Děkuju :hug:
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
1391
19.5.21 12:40

Hele ja byla okolo 14-15 narozek na dva mesice v laznich a ikdyz jsem to mela uz celkem pravidelny tak tam prvni ms dorazila az po skoro 60ti dnech a dalsi pak az za nejakych 45 dni pak uz se to srovnalo. Tipuju ze to bylo tema vsema procedurama apod.
Nebyla jsi ted nejak nastydla? nebo nejaky stres ve skole apod? to to muze celkem v klidu rozhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 13:09
@Leenvecka píše:
Hele ja byla okolo 14-15 narozek na dva mesice v laznich a ikdyz jsem to mela uz celkem pravidelny tak tam prvni ms dorazila az po skoro 60ti dnech a dalsi pak az za nejakych 45 dni pak uz se to srovnalo. Tipuju ze to bylo tema vsema procedurama apod.
Nebyla jsi ted nejak nastydla? nebo nejaky stres ve skole apod? to to muze celkem v klidu rozhodit.

No nastydlá jsem tak nějak dlouhodobě, mám chronickou rýmu a stres si žádný velký takhle nepamatuji.

• Citovat
  • Nahlásit
73
19.5.21 18:16
@Anonymní píše:
Zdravím,
Je mi 13 a menstruaci jsem dostala už asi před 10 měsíci, poslední dva měsíce mi nedorazila. Myslíte že je to v pohodě nebo bych to měla začít řešit? Mám lehkou nadváhu, ale nic hrozného (68kg/165cm). Mamce jsem se zatím nesvěřila.

Budu ráda za váš názor

@Anonymní píše:
Zdravím,

Budu ráda za váš názor

To se srovná. Neboj.
Mně se menstruace srovnala teprve po třech letech od té první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat