Menstruace po 21 dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 20:58
menstruace po 21 dnech

Dobry den
mam dve deti. Ted je to skoro 3 roky po druhem porodu.
Driv jsem mela menstraci pravidelnou po 28 dnech. Vyjimecne min nebo vic dni.
Po druhem porodu samozrejme nekolik cyklu byla ms nepravidelna; potom se na cas ustalika na 28 dnech, ale ted uz je to minimalne pul roku co mam ms po 21 - 23 dnech.
Mate s tim nektera zkusenost? Znamena to, ze si musim zvyknout na takto kratke cykly? Nebo je sance, ze se to samo jeste nejak upravy, prodlouzi?
Antikoncepci neberu a nechci.
Myslite, ze je to normalni stav nebo bude lepsi, kdyz zajdu za doktorem? Byla jsem u nej pred asi pul rokem a vse bylo v poradku…az pak se cykly zacaly zkracovat…
Je moznost, ze se cyklus prodlouzi i nejak prirozene sam nebo je nutnost nejake chemie?

Reakce:
kačka39
Kecalka 363 příspěvků 10.11.18 21:04

Já to takhle mám už dlouho, co jsem přestala brát HA. I před tím než jsem otěhotněla, tak jsem měla kratší cyklus. Asi se s tím budeš muset smířit.

ugluk
Hvězda diskuse 44121 příspěvků 10.11.18 21:07

Já měla 21-23 celoživotně a nikdo v tom neviděl nejmenší problém. Pokud jsi ale mívala delší a zkrátilo se ti to, tak jo, asi bych to s dr. řešila. Jestli se to zlepší samo - může, fakt záleží na tom, jaká je příčina.

Tableta
Závislačka 4232 příspěvků 10.11.18 21:56
@Anonymní píše:
Dobry den
mam dve deti. Ted je to skoro 3 roky po druhem porodu.
Driv jsem mela menstraci pravidelnou po 28 dnech. Vyjimecne min nebo vic dni.
Po druhem porodu samozrejme nekolik cyklu byla ms nepravidelna; potom se na cas ustalika na 28 dnech, ale ted uz je to minimalne pul roku co mam ms po 21 - 23 dnech.
Mate s tim nektera zkusenost? Znamena to, ze si musim zvyknout na takto kratke cykly? Nebo je sance, ze se to samo jeste nejak upravy, prodlouzi?
Antikoncepci neberu a nechci.
Myslite, ze je to normalni stav nebo bude lepsi, kdyz zajdu za doktorem? Byla jsem u nej pred asi pul rokem a vse bylo v poradku…az pak se cykly zacaly zkracovat…
Je moznost, ze se cyklus prodlouzi i nejak prirozene sam nebo je nutnost nejake chemie?

Mně na prodloužení cyklu moc pomohla jóga na lymfatický systém. Hned první cyklus se mi prodloužil na mých obvyklých 29 dní. Naopak kontryhel vůbec nedoporučuju, ten mi cyklud ještě víc zkrátil a měla jsem příšerně bolestivou ovulaci. Takže můžeš zkusit tu jógu, já jsem cvičila 3× týdně sestavu podle tohoto videa . Pokud se to nespraví, gynekolog ti předepíše tabletky, ty budeš brát 10 nebo 15 dní, už si to přesně nevybavuju :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 11.11.18 07:35

Zkuste kapky Jerab ptaci nebo Gynex

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >