Menstruace po 21 dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.18 20:58
menstruace po 21 dnech

Dobry den
mam dve deti. Ted je to skoro 3 roky po druhem porodu.
Driv jsem mela menstraci pravidelnou po 28 dnech. Vyjimecne min nebo vic dni.
Po druhem porodu samozrejme nekolik cyklu byla ms nepravidelna; potom se na cas ustalika na 28 dnech, ale ted uz je to minimalne pul roku co mam ms po 21 - 23 dnech.
Mate s tim nektera zkusenost? Znamena to, ze si musim zvyknout na takto kratke cykly? Nebo je sance, ze se to samo jeste nejak upravy, prodlouzi?
Antikoncepci neberu a nechci.
Myslite, ze je to normalni stav nebo bude lepsi, kdyz zajdu za doktorem? Byla jsem u nej pred asi pul rokem a vse bylo v poradku…az pak se cykly zacaly zkracovat…
Je moznost, ze se cyklus prodlouzi i nejak prirozene sam nebo je nutnost nejake chemie?

Reakce:

kačka39
Kecalka 279 příspěvků 10.11.18 21:04

Já to takhle mám už dlouho, co jsem přestala brát HA. I před tím než jsem otěhotněla, tak jsem měla kratší cyklus. Asi se s tím budeš muset smířit.

ugluk
Hvězda diskuse 43065 příspěvků 10.11.18 21:07

Já měla 21-23 celoživotně a nikdo v tom neviděl nejmenší problém. Pokud jsi ale mívala delší a zkrátilo se ti to, tak jo, asi bych to s dr. řešila. Jestli se to zlepší samo - může, fakt záleží na tom, jaká je příčina.

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 10.11.18 21:56
@Anonymní píše:
Dobry den
mam dve deti. Ted je to skoro 3 roky po druhem porodu.
Driv jsem mela menstraci pravidelnou po 28 dnech. Vyjimecne min nebo vic dni.
Po druhem porodu samozrejme nekolik cyklu byla ms nepravidelna; potom se na cas ustalika na 28 dnech, ale ted uz je to minimalne pul roku co mam ms po 21 - 23 dnech.
Mate s tim nektera zkusenost? Znamena to, ze si musim zvyknout na takto kratke cykly? Nebo je sance, ze se to samo jeste nejak upravy, prodlouzi?
Antikoncepci neberu a nechci.
Myslite, ze je to normalni stav nebo bude lepsi, kdyz zajdu za doktorem? Byla jsem u nej pred asi pul rokem a vse bylo v poradku…az pak se cykly zacaly zkracovat…
Je moznost, ze se cyklus prodlouzi i nejak prirozene sam nebo je nutnost nejake chemie?

Mně na prodloužení cyklu moc pomohla jóga na lymfatický systém. Hned první cyklus se mi prodloužil na mých obvyklých 29 dní. Naopak kontryhel vůbec nedoporučuju, ten mi cyklud ještě víc zkrátil a měla jsem příšerně bolestivou ovulaci. Takže můžeš zkusit tu jógu, já jsem cvičila 3× týdně sestavu podle tohoto videa . Pokud se to nespraví, gynekolog ti předepíše tabletky, ty budeš brát 10 nebo 15 dní, už si to přesně nevybavuju :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 11.11.18 07:35

Zkuste kapky Jerab ptaci nebo Gynex

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >