Menstruace po dobrání HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajinac
Stálice 89 příspěvků 20.09.18 15:33
Menstruace po dobrání HA

Dobrý den,

v dubnu jsem začala brát antikoncepci na spravení pleti na svatbu. V červenci jsem antikoncepci vysadila. Po vysazení se do 4 dnů dostavilo krvácení (nejspíše menstruace) a od té doby už nic. Snažíme se o miminko a tak jsem se radovala, že se zadařilo napoprvé, ale test je negativní.
Máte prosím někdo s antikoncepcí takovou zkušenost?

Děkuji

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63765 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 15:37

@Ajinac No, nejspíš se ti MS rozhodila, může se to po vysazení HA stát, takže buď čekat, nebo pro injekci na vyvolání.

Russet
Extra třída :D 12280 příspěvků 20.09.18 15:45
@Ajinac píše:
Dobrý den,

v dubnu jsem začala brát antikoncepci na spravení pleti na svatbu. V červenci jsem antikoncepci vysadila. Po vysazení se do 4 dnů dostavilo krvácení (nejspíše menstruace) a od té doby už nic. Snažíme se o miminko a tak jsem se radovala, že se zadařilo napoprvé, ale test je negativní.
Máte prosím někdo s antikoncepcí takovou zkušenost?

Děkuji

Ne. Nebrala jsem ji na pleť. Budeš muset počkat, kdy dojde příště.

Janee19
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 20.09.18 19:02

To sis rozhodla cyklus… Já teď měla poslední cyklus 106 dní, vysazení v dubnu, tak uvidím, jak to bude dál. Nechodila bych na vyvolavacku, je to jen další dávka hormonů a tělo se potřebuje vzpamatovat…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >