Reklama

Menstruace po dobrání HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajinac
Stálice 86 příspěvků 20.09.18 15:33
Menstruace po dobrání HA

Dobrý den,

v dubnu jsem začala brát antikoncepci na spravení pleti na svatbu. V červenci jsem antikoncepci vysadila. Po vysazení se do 4 dnů dostavilo krvácení (nejspíše menstruace) a od té doby už nic. Snažíme se o miminko a tak jsem se radovala, že se zadařilo napoprvé, ale test je negativní.
Máte prosím někdo s antikoncepcí takovou zkušenost?

Děkuji

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62931 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 15:37

@Ajinac No, nejspíš se ti MS rozhodila, může se to po vysazení HA stát, takže buď čekat, nebo pro injekci na vyvolání.

Russet
Extra třída :D 11032 příspěvků 20.09.18 15:45
@Ajinac píše:
Dobrý den,

v dubnu jsem začala brát antikoncepci na spravení pleti na svatbu. V červenci jsem antikoncepci vysadila. Po vysazení se do 4 dnů dostavilo krvácení (nejspíše menstruace) a od té doby už nic. Snažíme se o miminko a tak jsem se radovala, že se zadařilo napoprvé, ale test je negativní.
Máte prosím někdo s antikoncepcí takovou zkušenost?

Děkuji

Ne. Nebrala jsem ji na pleť. Budeš muset počkat, kdy dojde příště.

Janee19
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 20.09.18 19:02

To sis rozhodla cyklus… Já teď měla poslední cyklus 106 dní, vysazení v dubnu, tak uvidím, jak to bude dál. Nechodila bych na vyvolavacku, je to jen další dávka hormonů a tělo se potřebuje vzpamatovat…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >