Reklama

Hrozně dlouhé špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 10:43
Hrozně dlouhé špinění

Ahoj.
Jsem 20 měsíců po porodu, menstruaci jsem začala dostávat po roce a cyklus se ještě úplně neustálil, menstruaci dostávám v rozmezí 20-35dní. HA neberu, stále kojím. Koncem srpna jsem 18. den cyklu začala špinit či velice slabě krvácet, bez bolesti či jiných problémů. Ovšem špinění nepřestávalo. Špinila jsem střídavě červenou a hnědou krví, kdy jsem myslela, že už bude konec a třeba po malém tlačení na stolici opět červená. 17. den špinění jsem si koupila Ascorutin a do dvou dnů špinění přestalo. 3 dny jsem byla bez jakéhokoliv krvácení a další den po tlačení na velké jsem měla na papíře opět hlen s červenou krví, jinak nic. A následující den (včera) večer jsem opět jednorázově červeně zašpinila. Dnes ráno jsem zase měla na papíře hnědé zašpinění. Žádné bolesti nemám, možná až nyní trochu tlak v podbříšku jako před normální menstruací, možná už si ten tlak namlouvám. V té pauze mezi špiněním jsem se objednala na gynekologii, bohužel mě objednali až na 8.10. a nyní jsem jako na trní. Nevíte,v čem by mohl být problém? Nemáte někdo zkušenost?
Samozřejmě je mi jasné, že to chce lékařskou prohlídku. Ale dřív jak za týden se na gynekologii nedostanu vůbec a jestli počkat týden nebo necelé 3… Budu moc vděčná za každý příspěvek. :kytka:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >