Pravidelnost menstruace při kojení - je to normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanka Po.
Povídálka 11 příspěvků 09.02.19 08:57
Menstruace -pravidelnost při kojení

Prosím o radu. Jsem osm měsíců po porodu. Menstruace se dostavila hned po šestinedělí. Poslední tři měsíce jsem to dostávala pravidelně. Po třiceti dnech. Ale teď už 37 dní a nic. Menstruace se nedostavila. Měla to některá z vás podobně? Stále kojím. Děkuji

Přečtěte si článek: Menstruace po porodu, kdy přijde?

Reakce:
piskutek5
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 09.02.19 08:59

Malému je rok a půl a stále kojím a už tři měsíce to nemám.

Rive
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 09.02.19 09:06

Jojo. Taky se mi při kojení časem nedostavila ms a jsem těhotná :lol:

Hanka Po.
Povídálka 11 příspěvků 09.02.19 09:11
@Rive píše:
Jojo. Taky se mi při kojení časem nedostavila ms a jsem těhotná :lol:

Tak to by mě momentálně moc nepotěšilo. :slight_smile: Malý je sice po roce a půl snažení, ale druhý teď neplánujeme.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9546 příspěvků 3 inzeráty 09.02.19 09:31

@Hanka Po. Tak předpokládám, že když druhé neplánujete, tak se chráníte a nespoléháš na kojení jako na antikoncepci :) ale není nic jednoduššího než si udělat test :)

Hanka Po.
Povídálka 11 příspěvků 09.02.19 09:36
@Kristyna.Vechto­va píše:
@Hanka Po. Tak předpokládám, že když druhé neplánujete, tak se chráníte a nespoléháš na kojení jako na antikoncepci :) ale není nic jednoduššího než si udělat test :)

Samozřejmě, že se chráníme. Spíš mě zajímá, jestli se to nemusí řešit s lékařem. Vždy jsem měla menstruaci pravidelnou. Tedy před porodem.

Petula306
Kecalka 147 příspěvků 09.02.19 09:38

Myslím, že tělo je hormonálně rozhozené, to je normální. Pokud ms chceš, běž k Dr., pokud nechceš, neřeš.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9546 příspěvků 3 inzeráty 09.02.19 09:54

@Hanka Po. Tak při kojení jsou rozhozené hladiny hormonů, tudíž to lze považovat za normální, ale pokud se Ti cokoli nezdá, je lepší zajít k lékaři :)

piskutek5
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 09.02.19 09:57

Já byla u dr před dvouma měsíci a vše v pořádku a těhotná určitě nejsem. Bude to určitě tím kojením. Nevím jak často kojis. Já skoro pořád. I v noci.

Fima
Nadpozemská drbna 29351 příspěvků 14 inzerátů 09.02.19 10:21

Kojíš, nepravidelnost je normální.
Já kojím 17 měsíců a MS jsem ještě neměla. A vůbec mi to nechybí. :D

Hanka Po.
Povídálka 11 příspěvků 09.02.19 18:49

Nejspíš to bude tím kojením, protože je pravda to, že v poslední době hodně kojim i v noci. Děkuju všem za reakce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >