Reklama

Menstruace před operací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka555mival
Povídálka 33 příspěvků 24.02.17 15:43
Menstruace pred operaci

Chtela bych se zeptat 3. Brezna mam dostat menstruaci 8.3 mam jit na operaci. Chci jit na injekci na oddaleni na jak dlouho se ta menstruace oddali? Ma s tim nekdo zkusenosti???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 15:51

Nevím jak funguje injekce, ale existují i tabletky na oddálení ms a to si jí pak oddálíš o kolik dní potřebuješ

lenka555mival
Povídálka 33 příspěvků 24.02.17 15:54

@ka2ka Ja vim jenze pred planovou operaci nemuzu antikocepci ani ilbalgin atd

lenka555mival
Povídálka 33 příspěvků 24.02.17 15:55

@ka2ka Ja vim jenze pred planovou operaci nemuzu antikocepci ani ilbalgin atd

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 15:57

@lenka555mival ale to s tím vůbec nesouvisí

ugluk
Hvězda diskuse 42118 příspěvků 24.02.17 16:00

Mas hodne pravidelne cykly a jak dlouhou MS?
Nevim, jakou mas injekci na mysli, ale pravdepodobne to bde neco hormonalniho stejne jako antikoncepce. Osobne bych preferovala stihnout MS do operace, ale ono na den presne se to nacasovat v podstate neda. Zazila jsem MS den po operaci (mela prijit az pozdeji, ale proste operace to urychlila) a myslela jsem, ze pak pojdu. Rovnez jsem zazila MS po oddalovani a nikdy vice. Zkonzultovala bych to s doktorama, co je pro ne mensi zlo, zda nejaky hormonalni koktejl na oddaleni, operace den po skonceni MS nebo jestli oni maji nejake jine reseni, musi tenhle problem resit celkem casto.

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 16:03

@ugluk jo zažila jsem ms dva dny po operaci a už fakt nechci :think:

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 16:05

Norethisteron je na předpis

lenka555mival
Povídálka 33 příspěvků 24.02.17 16:07

@ugluk no tenhle mesic jsem to mela 3 do 10 unora pak 18 do 20 unora. Takze mam ji jak kdy. Trpim ze zanetama v tele a zanet mocaku ci mykozy prave proto jdu na laparoskopickou

ugluk
Hvězda diskuse 42118 příspěvků 24.02.17 16:17

@lenka555mival takzes mela cyklus 15 dni? A tentokrat opet pocitas 15? To je hodne malo… I ja teda mela parkrat 15, ale pokazde to byl ulet mezi „normalnima“ cyklama (ehm, u me 21). Ale tim spis bych to fakt resila s doktorama, abyste to nacasovali co nejlip. A opravdu pocitala i s tim, ze operace, zvlast gynekologicka, proste dokaze cyklus nabourat sama o sobe.

Kajule21
Kelišová 5314 příspěvků 7 inzerátů 25.02.17 08:53

@lenka555mival Ahoj, mě původně čekala operace 20.3., ale o týden jsem si to posunula, právě kvůli MS - žádné prášky ani injedkce na oddálení jsem nechtěla. Naštěstí to tak krásně vyšlo. MUDr. byl furt v klidu, že když to dostanu den po operaci, že se nic neděje, ale jaksi mi neřekl, že nesmím ani špinit. Tak jsem tam volala a přeobjednala se o týden dřív, abych měla jistotu, že mě nepošle domů. A na co jdeš, jestli se můžu zeptat?

lenka555mival
Povídálka 33 příspěvků 25.02.17 10:33

@Kajule21 ahoj takze ti to vyslo?. No ja jdu laparoskopickou k vuli opakovanym zanetam v tele no. K vuli tomu to chci cele presunout.

Kajule21
Kelišová 5314 příspěvků 7 inzerátů 25.02.17 11:23
@lenka555mival píše:
@Kajule21 ahoj takze ti to vyslo?. No ja jdu laparoskopickou k vuli opakovanym zanetam v tele no. K vuli tomu to chci cele presunout.

Vyšlo mi to, že mě přeobjednal na dřívější termín. Jak jsem psala, nebyla jsem ochtoná si to nějak oddalovat práškama, injekcema apod.,takže jsem to vyřešila přeobjednáním. Do nemocnice nastupuju 12.3. a týden na to bych měla dostat MS.Taky jdu na laparo, ale +mám navíc i jiné věci, které přitom rovnou sfoukneme :)

lenka555mival
Povídálka 33 příspěvků 25.02.17 11:42

@Kajule21 A s cim dete na lapro? Me rikal ze mi to posune oddali.

lenka555mival
Povídálka 33 příspěvků 25.02.17 11:45

@Kajule21 ja se spis bojim toho vyprazdnovani. :). A tenhle mesic na zacatku jsem zase prodelala zapal plic a zanet v tele. Zanety se mi porad opakuji a nikdo neprisel na to proc se to vraci

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama