Menstruace při antikoncepci?

Anonymní
6.8.11 20:02

Menstruace při antokoncepci??

Ahoj holky,mám trochu blbý dotaz,beru antikoncepci Artizia a stává se mi,že aniž bych dobrala plato,začnu slabě krvácet,asi mi nevyhovuje.
Ale na co se chci asi hloupě zeptat,můžu otěhotnět,když ji užívám a přesto třeba v půlce plata začnu špinit????
Děkuju za odpovědi a omlouvám se za anonymitu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4522
6.8.11 20:18

Myslím, že ne. Ale pokud se ti to stává častěji, tak by jsi to měla říct doktorovi, aby ti dal jinou antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.11 20:21

chystam se tam ve ctvrtek,zatim mi to delala kazda HA,i kdyz jsem treba nevynechala a brala rovnou druhe plato,tak stejne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
4522
6.8.11 20:24

To je divný. Já brala asi 7 let a nikdy se mi to nestalo. Nebrali ti krev na hormony? Vím, že doktorka říká, že pokud se to staně jeden měsíc, tak se nic neděje, ale nemělo by se to opakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.11 20:27

Brali,asi v pred 10 lety,kdyz mi ji psala,od te doby nic,vzdycky mi akorat soupne jinou,ze zacatku dobry a pak zase…je mozny ze se to po porodu zmeni??

• Nahlásit
  • Citovat
4522
6.8.11 20:39

Je to možný. Radši se na to v ten čtvrtek zeptej.  :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.11 20:46
Sumaya píše:
Je to možný. Radši se na to v ten čtvrtek zeptej. :-)

ok,děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
3
7.8.11 16:17

ať ti lékařka vezme krev na 100%..tak jak radí holky přede mnou. Je to nezvyklééé.. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavla236
20.9.11 11:43

Dobrý den, mám dotaz, beru antikoncepcia dness jsem z nějakého důvodu dostala menstruaci, netuším kde je příčina?
Děkuji za odpověd

• Nahlásit
  • Citovat
4522
20.9.11 14:38
Pavla236 píše:
Dobrý den, mám dotaz, beru antikoncepcia dness jsem z nějakého důvodu dostala menstruaci, netuším kde je příčina?
Děkuji za odpověd

Asi je tam málo hormonů, možná by to chtělo změnit antikoncepci, pokud se ti to stalo poprvé a je to jen špinění, tak by to mělo být ok, ale pokud je to běžná ms, tak bych se poradila s dr. Nezapomněla jsi na prášek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavla236
21.9.11 10:29

Dobrý den, nene nezapomněla, bylo to jen lednorázové s ukrutnou bolestí ale za chvili to bylo v pohodě, docela mě to vyděsilo, neveděla jsem jak si to vysvětlit, Děkuju za odpověd Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
4522
21.9.11 23:27
Pavla236 píše:
Dobrý den, nene nezapomněla, bylo to jen lednorázové s ukrutnou bolestí ale za chvili to bylo v pohodě, docela mě to vyděsilo, neveděla jsem jak si to vysvětlit, Děkuju za odpověd Pavla

S ukrutnou bolestí? To je divný, to by se stávat nemělo. Hele, kdyžtak pro jistotu doktorce nebo doktorovi zavolej a řekni mu svůj problém, protože ta bolest se mi nelíbí. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavla235
22.9.11 08:19

No ještě počkám a uvidím furt tak nejak spiním no bricho pobolívá ted jako pri ms tak uvidím, každopádně děkuji za reakci:)

• Nahlásit
  • Citovat
23.10.11 12:00

Spožděná menstruace

Dobrý den, než jsem začala žít s parnerem se kterým mám pohlavní styk skoro každý druhý den, tak jsem nemela takove problemy. Mývala jsem poravidelny cyklus i když jsem brala anitikoncepci. Po odebrani prasku se mi dostavili mesicky. Jenze ted, jak ziju dva mesice s pritelem, tak po odebrani platicka se mi nedostavi meenzes až po 5 dní. Myslela jsem si, ze jsem tehotna, ale nakonec se mi to dostavilo. Ted je to druhy mesic a je to to same. A to jsem pred tydnem mela menstruacni bolesti a prsa bolely, ze to dostanu a ted zas nic. Je možne, že mem stresove obdobi? a muzu mit sex bez kondomu, když doberu antikoncepci a jeste nemam mesicky??? Cilest antikoncepce. dekuji Vám za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14535
23.10.11 12:15

Dobereš platíčko, vynecháš 7 dní a začněš brát další, ne? Pokud ano, tak těch 7 dní mezitím si chráněná, ať MS dostaneš nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama