Menstruační kalíšky

Anonymní
2.8.20 14:41

Menstruační kalíšky

Ahoj, několikrát na mě vypadla reklama na menstruační kalíšky tak jsem se párkrát podívala a predstava si něco tak obřího rvát tam dolů mě děsila - doposud používám pouze vložky, tampon jsem zkusila jen jednou v životě když jsem byla panna a nejspíš jsem ho dala moc nízko protože to strašně bolelo i při chůzi :zed: nedávno na mě znovu vypadla reklama na kalíšky tak jsem se znovu podívala a když jsem četla jeho výhody tak se mi to líbilo - přece jen, vložka omezuje že všeho nejvíc :nevim: tak jsem se rozhodla že bych to mohla zkusit, tři dny jsem kalíšky celkově studovala - články, diskuze a recenze a těch značek bylo strašně moc že jsem nevěděla jakou.. Nakonec jsem se rozhodovala mezi lunacup a yuuki, hlavní pro mě bylo něco levnějšího aby mě to nebylo pak tak moc líto když by mě to nesedlo ale též byla důležitá kvalita - z aliexpresu bych si kalisek nekoupila :poblion: po hledání na jaké stránce kalisek koupit jsem narazila na lékárny která prodává právě yuuki a tím pádem yuuki vyhrál - levné, údajně z lékařského silikonu, údajně 100% nezávadný a testovaný a hlavně údajně Česká kvalita - žádná Čína, prekupnictvi z Číny nebo aliexpres :potlesk: koupila jsem si ten úplně nejvíc obyčejný - Yuuki soft menší, průhledný.. A teď k otázce, pro ty co mají kalisek od Yuuki, jste spokojené? Je to opravdu Česká kvalita? V čem je lepší než kalisek od jiných značek? Jeho výhody a nevýhody? Děkuji za odpověď
Anonym z intimního důvodu, díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

620
2.8.20 15:34

Ten jsem si taky koupila, ale bohužel mi nevyhovoval. Ale byla k němu, krabička s víčkem, tu využívám na vyvářku v mikrovlnce. Tak jsem koupila jiný a jsem spokojenější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
2.8.20 15:39

Koupila jsem v drogerii DM kalíšek t. o.c.. Přijde mi v pohodě, ale ještě jsem ho nevyzkoušela za „plného provozu“, zatím jen v končící fázi. Ten Yuuki je prý tvrdší, tak se s ním asi hůř manipuluje, ale asi je to o cviku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5906
2.8.20 15:57

Já mám ladycup už pár let a jsem s ním moc spokojená. Ségra taky chtěla ušetřit a koupila si Yuuki a moc spokojená nebyla, nešel jí pořádně zavést jak byl tuhý. Pak si koupila ladycup a s ním je spokojená. Ale je to o tom, co komu vyhovuje. Zase mám kamarádku které Yuuki vyhovuje a když si potřebovala koupit druhý tak si koupila stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14760
2.8.20 16:14

Ono je to hodně individuální. I když dodržíš pokyny od výrobce, a vybereš velikost pro sebe, tak ti sednout nemusí. Já mám ladycup a jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3422
2.8.20 16:17

Za mě jsou lepší kalíšky než Yukki. Jo, má atesty, jo, je český, ale i tak se ti může stát, že nesedne - a to neznamená, že ti nesednou kalíšky obecně, ale že ti nevyhovuje Yukki. Při výběru je třeba zohlednit hlavně tyto faktory - kde máš uložený děložní čípek (jak vysoko), jak máš silné poševní svalstvo, jestli jsi rodila, jak silný máš menzes. To první k nejdůležitější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
2.8.20 20:20

Ze všech těch intimních pomucek mi vyhovuje asi nejvic. Je to pohodlné. Ještě jsem se nezmohla na to, abych pořídila větší. :nevim: mam to v plánu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama